Najlepsze zegarki 2021 Minuta.pl

28.04.2021 Zegarki Rankingi

Nie bez powodu rankingi najlepszych zegarków na naszym blogu stały się tradycją. To świetna okazja, aby w jednym artykule podsumować wszystko, co najlepszego działo się w zegarmistrzostwie, w przeciągu ostatnich miesięcy. Zapraszamy na subiektywny ranking najlepszych zegarków pierwszego kwartału 2021.

Rankingi najlepszych zegarków Minuta.pl to pewnego rodzaju kompendium zegarkowej wiedzy, zebranej na podstawie obserwacji ostatnich miesięcy oraz rzetelne podsumowanie. A my lubimy podsumowania, szczególnie takie, w których oddajemy głos naszym klientom. W końcu to oni decydują o tym, które zegarki z naszego asortymentu staną się bestsellerami.

Jak powstają rankingi najlepszych zegarków? Zaczynamy od przyjrzenia się uważnie decyzjom naszych klientów. Sprawdzamy po które zegarki sięgali w ostatnich miesiącach najczęściej, jaka stylistyka wiedzie prym, a także na jaką funkcjonalność panowie i panie stawiają w swoich wyborach. W tworzeniu rankingu braliśmy pod uwagę nie tylko popularność zegarków w sklepie, ale także ich solidne wykonanie i renomę marki. No to zaczynamy.

10. Zegarek unisex Ice-Watch Ice Glam 000918

Ranking najlepszych zegarków rozpoczynamy na sportowo, zegarkiem Ice-Watch Ice Glam 000918. To model unisex, zatem chętnie sięgały po niego zarówno panie, jak i panowie, którym codzienna aktywność fizyczna nie jest obca. Opływowy kształt koperty oraz wodoodporny pasek, dzięki lekkim materiałom z jakich je wykonano są przyjemne w dotyku i atrakcyjne wizualnie. Koperta również została zabezpieczona wodoodpornością na poziomie 10ATM, która pozwala swobodnie korzystać z zegarka podczas wodnych kąpieli i nurkowania bez akwalungu.

Zegarek unisex Ice-Watch Ice Glam 000918
Zegarek unisex Ice-Watch Ice Glam 000918

9. Zegarek męski Tommy Hilfiger Gavin 1791471

W rankingu nie mogło zabraknąć zegarka topowej marki modowej, jaką jest Tommy Hilfiger. Panowie cenią sobie ten model za uniwersalny design, który pasuje do niemalże każdej stylizacji. Duże wskazówki z detalami nawiązującymi do logo marki oraz kontrastowy indeks liniowo arabski dostarcza idealnie przejrzystej formy odczytu.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Gavin 1791471
Zegarek męski Tommy Hilfiger Gavin 1791471

8. Zegarek męski Tommy Hilfiger Cooper 1791513

Zostańmy jeszcze na moment w klimacie fashion i zwróćmy uwagę na piękną tarczę zegarka tego samego producenta z kontrastującym złotym indeksem mieszanym. Na godzinie 3 znajduje się charakterystyczne logo marki, które dopełnia całość. Nic dziwnego, że czasomierz skradł serca męskiego grona naszych klientów.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Cooper 1791513
Zegarek męski Tommy Hilfiger Cooper 1791513

7. Zegarek męski Zeppelin Graf ZE_7684_5

Moda staje się coraz bardziej nostalgiczna, a nasi klienci, w ostatnim czasie coraz chętniej sięgają po czasomierze w stylistyce retro. Spójrzcie na tę tarczę wzbogaconą o wskaźnik daty oraz wskazówki pokryte specjalną luminescencyjną powłoką SuperLuminova. Projekt tej linii zegarków nawiązuje do historycznej myśli technicznej zamkniętej w legendarnych konstrukcjach niemieckiego przemysłu lotniczego.

Zegarek męski Zeppelin Graf ZE_7684_5
Zegarek męski Zeppelin Graf ZE_7684_5

6. Zegarek męski Vostok Europe Energia YN84-575O540

W obecnym sezonie, podobnie jak w ostatnim stawiamy na indywidualność. Widać to również w zegarmistrzostwie, a oryginalnie zaprojektowane zegarki zdecydowanie wiodą prym ostatnich miesięcy. Naszym klientom nie umknął uwadze, ciekawie zaprojektowany zegarek męski Vostok Europe Energia YN84-575O540 z mechanizmem automatyczny, czterdziesto godzinną rezerwą chodu i wodoszczelnością do 300 metrów.

Zegarek męski Vostok Europe Energia YN84-575O540
Zegarek męski Vostok Europe Energia YN84-575O540

5. Zegarek męski Citizen Chrono CA0695-84E

Datownik podający dzień tygodnia, chronograf, duże wskazówki pokryte farbą luminescencyjną i indeks mieszany dostarczają temu modelowi przejrzystej formy odczytu. Zegarek męski Citizen Chrono CA0695-84E dedykowany jest panom ceniącym sobie czasomierze oparte na japońskich mechanizmach kultowego producenta.

Zegarek męski Citizen Chrono CA0695-84E
Zegarek męski Citizen Chrono CA0695-84E

4. Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A4ER

Nie zawiedli również miłośnicy kultowej serii G-Shock. Wyjątkowo często wybierano kolekcję Standard Analog-Digital, którą prezentujemy poniżej. To niezwykle solidnie wykonane czasomierze o wysokiej niezawodności, o czym przekonują się klienci naszego sklepu każdego roku. Zegarki Casio G-Shock zajęły bowiem wysoką pozycję w naszych wielu rankingach.

Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A4ER
Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A4ER

3. Zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110GB-1AER

Podium naszego rankingu najlepszych zegarków 2021 otwiera zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110GB-1AER, wykonany jest z lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego tworzywa. Podświetlana światłem LED tarcza dostarcza przejrzysty odczyt godziny, daty oraz wielu praktycznych funkcji np. rozbudowanego kalendarza czy 5 alarmów z funkcją drzemki.

Zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110GB-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110GB-1AER

2. Zegarek męski Citizen Promaster Radio Controlled AT9036-08E

Na drugim miejscu znajduje się ekologiczny czasomierz, napędzany mechanizmem kwarcowo słonecznym ECO Drive, technologię pozwalającą na zamianę światła w czystą energię. Zapas energii przy pełnym naładowaniu wystarcza na 180 dni, a zastosowanie akumulatora zamiast baterii oznacza koniec uciążliwej wymiany baterii, co jest nie tylko wygodniejsze, ale też dobre dla środowiska.

Citizen Promaster Radio Controlled AT9036-08E
Citizen Promaster Radio Controlled AT9036-08E

1. Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER

Zwycięzcą naszego rankingu jest bezpodstawnie zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER, o tak szerokiej funkcjonalności, że nie sposób byłoby wymienić tutaj każdą z nich. Wśród najważniejszych znalazły się na pewno: double LED light-podwójne źródło podświetlenia, Bluetooth, system antywstrząsowy, kompas cyfrowy, termometr z czujnikiem, wysokościomierz czy czas na świecie. Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster to najwyższej klasy kompan podróży o niezawodnym, technologicznym zapleczu.

Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER
Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER

Mamy ogromną nadzieję, że powyższe zestawienie okaże się pomocne przy wyborze idealnego zegarka. Jeśli jesteście ciekawi, jakie zegarki cieszyły się największą popularnością w minionym roku, zapraszamy do zapoznania się z naszym wcześniejszym rankingiem. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajduje się ten jedyny, wymarzony zegarek.