5 outdoorowych zegarków dla mężczyzn do 1000 zł

31.10.2019 Zakupy

Choć wyraźnie pożegnaliśmy już lato, a jesień trwa w najlepsze to czas plenerowych przygód wcale nie musi się skończyć. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w ciepłe, wygodne kurtki wyposażone w wodoodporne membrany oraz puchate czapki. Nie można zapomnieć także o odpowiednim, wytrzymałym zegarku.

Ważne jest by interesujący nas model był także wysoce funkcjonalny oraz użyteczny w ekstremalnych sytuacjach. Wygląda na to, że od takiego zegarka wymagać będziemy całkiem sporo, co nie oznacza, że musi on kosztować “kosmiczne” pieniądze.

Zegarek męski Casio Sport HDC-700-9AVEF

Kup teraz

Na pierwszy ogień weźmy zegarek Casio Sport HDC-700-9AVEF, czyli model pochodzący z kolekcji przeznaczonej dla każdego, kto kocha aktywność fizyczną. Czasomierz ma niezliczone przydatne funkcje, które okażą się przydatne dla każdej osoby, preferującej spędzaniu czasu poza domem.

Przede wszystkim potrafi on zapamiętać trzy alarmy dzienne, dzięki czemu nie zapomnimy o pobudce rano, czy też zmianie sposobu ćwiczeń albo tempa biegu o odpowiedniej porze. Zegarek zapamięta 30 numerów telefonów, co może okazać się nieocenione, gdy zapomnimy na spacer smartfona, a będziemy musieli zadzwonić do najbliższych.

Nie zapominajmy także, że Casio słynie z dbałości o wytrzymałość swoich produktów. Bateria odznacza się niebywałą 10-letnią trwałością, a chroni ją odporne na pęknięcia szkło mineralne. 10 ATM wodoszczelności też nie jest cechą, którą należałoby pominąć.

Zegarek męski Timex Command TW5M20400

Kup teraz

Zegarek marki Timex z kolekcji Command to prawdziwy lider pośród outdoorowych czasomierzy. Jego twardość widać już na pierwszy rzut oka z racji na unikalny kształt koperty, chroniącej cyfrowy ekran.

Budowa modelu TW5M20400 nie jest ani przypadkowa, ani podyktowana wyłącznie względami modowymi, choć te są podkreślone barwami wojskowego kamuflażu. Przede wszystkim koperta tego czasomierza została wykonana z najlepszej jakości tworzywa sztucznego. To oraz jej prostokątny kształt zapewnia mu odporność, której liczne inne zegarki mogłoby pozazdrościć.

Dodatkowo na wyróżnienie zasługują dwie cechy zegarka Timex Command, wpływające na jego przejrzystość. Pierwszą z nich jest zastosowanie technologii INDIGLO, która pozwala odczytać godzinę nawet w największej ciemności. Druga to wykorzystanie szkła akrylowego – bardzo klarownego oraz wybaczającego najbardziej nieodpowiedzialne zarysowania.

Perełka wśród outdoorowych zegarków dla mężczyzn

Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-1000-1A3ER

Kup teraz

Tworząc to zestawienie zastanawialiśmy się który zegarek najlepiej oddałby najlepiej ducha outdoorowej przygody. W naszej ofercie znajdzie się wiele modeli, zasługujących na takie wyróżnienie lecz G-Shock Mudmaster GG-1000-1A3ER zasługuje na to szczególnie.

Mowa tu o czasomierzu, należącym do kolekcji, której nazwa wyraźnie wskazuje jakie warunki potrafi on znieść. Błoto, wstrząsy, kurz oraz woda nie są mu straszne. Dzięki kompasowi odnajdziemy zaś drogę w największej i najstraszniejszej dziczy. Czy można oczekiwać czegoś więcej od zegarka outdoorowego?

Niesamowite użyteczne jest także podświetlenie tarczy czasomierza. Rzecz jasna nie chodzi tu o zwykłe rozwiązanie problemu czytelności zegarka w różnych warunkach pogodowych. W zegarku G-Shock Mudmaster GG-1000-1A3ER wykorzystano inteligentną technologię SUPER Auto LED – tarcza podświetla się samoczynnie, gdy skierujemy ją w stronę naszej twarzy.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800UC-8ER

Kup teraz

Wśród najlepszych outdoorowych zegarków dla mężczyzn nie mogłoby zabraknąć czegoś skrajnie technologicznego – w końcu żyjemy w XXI wieku. Mogłoby się wydawać, że wytrzymałość to wszystko, czego potrzeba do szczęścia, wybierając zegarek przeznaczony do aktywności plenerowych.

Możliwe, choć czemu wybierać między funkcjonalnością, a trwałością. Czasomierz G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800UC-8ER ma wszystko, czego można oczekiwać od outdoorowego zegarka, a w dodatku wyróżnia się przepięknym grafitowym kolorem.

Seria G-Shock słynie przecież z wytrzymałości więc mamy pewność, że także ten model będzie odporny na wstrząsy oraz ewentualne uszkodzenia – zawdzięczamy to wykonaniu z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Zegarek został ponadto wyposażony w technologię Bluetooth – jak sama nazwa wskazuje. Synchronizacja z telefonem pozwoli być na bieżąco ze światem zewnętrznym podczas długich pieszych wycieczek.

Zegarek męski Timex Waterbury TW2R43200

Kup teraz

Ostatni z prezentowanych zegarków outdoorowych dla mężczyzn to interesujący model autorstwa zegarmistrzów reprezentujących markę Timex. Z jednej strony otrzymaliśmy dosyć klasyczny kształt koperty wykonanej ze strony szlachetnej, którą pokryto czarną warstwą PVD.

Rewelacyjne wrażenie robi tarcza czasomierza Timex Waterbury TW2R43200. Została ona ozdobiona kontynentalnym wzorem oraz obrysowana zielenią dwóch kolorów z wypisanymi nazwami różnych ikonicznych miejscowości. Subtarcze i dodatkowa pomarańczowa wskazówka zapewniają dostęp do informacji o czasie 24-godzinnym, porze roku oraz strefie czasowej.

W naszej ofercie znaleźć można naprawdę liczne zegarki outdoorowe w dobrych cenach. Te zaproponowane to jedynie nasze wskazówki i najlepsze podpowiedzi, które – mamy nadzieję – uwzględniają wasze różnorodne oczekiwania.

Outdoorowych zegarków dla mężczyzn do 1000 zł, a także wszystkich innych polecamy szukać w ofercie naszego sklepu.