Piękne tarcze zegarków Meller

18.12.2019 Zegarki

Marka Meller zasłynęła w świecie zegarmistrzostwa, dzięki produkowaniu niezwykle smukłych czasomierzy oraz nowoczesnemu podejściu do kwestii handlowych i marketingowych. Dzisiaj jednak skupimy się na pięknych tarczach zegarków Meller.

Zegarek to skomplikowany układ, składający się z trudnej do policzenia liczby części. Zachwycać więc może w nim wiele różnych rzeczy, poczynając od pietyzmu z jakim wykonano mechanizm, kończąc na zdobieniach koperty.

Czym urzekają tarcze zegarków Meller?

W większości przypadków urzekają minimalizmem, wyróżniającym się na tle konkurencji. Tarcze oraz znajdujące się na nich elementy są skromne, a przy tym eleganckie. Ich stylowość można opisać jako nienachalną.

Dzisiaj jednak skupiamy się na tarczach zegarków damskich, które są nieco bardziej ozdobne, choć nadal prezentują się dość prosto – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ozdobiono ich licznymi dekoracjami dodatkowymi, a skoncentrowano się na upiększeniu ich poprzez zastosowanie ciekawych materiałów.

Meller Astar

Meller Astar W1R-1WHITE
Meller Astar W1R-1WHITE

Zegarki damskie z tej kolekcji prezentują się naprawdę okazale, a przy tym zaskakująco delikatnie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że projektanci zdecydowali się stworzyć zegarki o niewielkich rozmiarach oraz ozdobić je poprzez wykorzystanie dekoracyjnych materiałów.

Meller Astar W1RMN-2ROSE
Meller Astar W1RMN-2ROSE

Tarcze zegarków Meller Astar zostały wykonane z wielokolorowego marmuru. Ten unikalny sposób dekorowania czasomierzy robi naprawdę dobre wrażenie, a jednocześnie nie sprawia, że zbytnio rzucałby się w oczy.

Meller Astar W1RM-2ROSE
Meller Astar W1RM-2ROSE

Zegarki z kolekcji Meller Astar występują w trzech wersjach kolorystycznych z paskiem lub bransoletą typu mesh. Cechuje je wodoodporność na poziomie 3 ATM.

Meller Denka

Meller Denka W3R-2ROSE
Meller Denka W3R-2ROSE

Zegarki z kolekcji Meller Denka są stosunkowo podobne do czasomierzy z kolekcji Astar, a różnica, jak można się domyślać, jest głównie w tarczy, a dokładniej rzecz biorąc, w materiale, z którego ją wykonano.

Meller Denka W3RN-1GREY
Meller Denka W3RN-1GREY

Te niewielkie damskie zegarki urzekają stylistyką, dyskretnością oraz subtelnym wewnętrznym blaskiem, którym emanują. Ta świetlistość wynika z tego, że tarcze zegarków Meller Denka zostały wykonane z masy perłowej.

Podobnie jak czasomierze z kolekcji Meller Astar, także te z serii Denka mają koperty ze stali szlachetnej, którą pokryto warstwą PVD koloru różowego złota. W odróżnieniu od nich, te omawiane teraz prezentują wyższy poziom wodoszczelności – 5 ATM.

Wszystkie z powyższych zegarków damskich marki Meller będą pięknie się prezentować na kobiecych nadgarstkach. Napędzane są mechanizmami kwarcowymi, które – wraz z ozdobnymi tarczami – chronione są przez szkiełka mineralne z powłoką szafirową.

Zapraszamy też do zapoznania się z innymi zegarkami marki Meller. Prezentowane powyżej modele są wyraźnie damskie, lecz w ofercie znajduje się wiele ciekawych czasomierzy uniseksowych.