Popraw sobie nastrój w Blue Monday

11.01.2022 Zegarki

Najbardziej depresyjny dzień roku wypada w trzeci poniedziałek stycznia. Nie czekaj, aż inni poprawią Twój nastrój. Spraw sobie przyjemność i kup sobie prezent. Zegarek będzie doskonałym rozwiązaniem.

Można się z tego śmiać i w to nie wierzyć, ale prawda jest taka, że styczeń do najprzyjemniejszych miesiąców nie należy. W grudniu żyliśmy przedświąteczną gorączką, a teraz… Ciemno, zimno, no i kolejny rok na karku.
Być może to był punkt wyjścia dla Cliffa Arnalla, brytyjskiego psychologa, który wyliczył, że trzeci poniedziałek stycznia to depresyjny szczyt w całym roku. “Odkrycie” tzw. Blue Monday nie jest oczywiście efektem żadnych naukowych badań, ale w popkulturze termin ten przyjął się znakomicie.
Jeśli więc masz noworoczną chandrę, ogarnia Cię złość na kolejny rok, a Blue Monday tylko to potęguje, to pora przełamać złe emocje!
A my nawet wiemy, jak tego dokonać. Kto powiedział, że prezenty i niespodzianki tylko się dostaje?! Przecież nie ma nic złego w tym, żeby sprawić sobie prezent.

Kobiety zasługują na piękne rzeczy

Która z Was, Drogie Panie, nie chciałaby mieć pięknego i strojnego zegarka? Takiego, który przyciąga wzrok, który zaciekawia, tak że osoba stojąca obok mówi “Ojej, ale masz świetny zegarek”. Nawet jeśli to próżność, to do licha, cóż w tym złego! Każda z Was zasługuje na to, aby czuć się dobrze.

Zegarek damski Anne Klein AK-3776MTRG
Zegarek damski Anne Klein AK-3776MTRG

Czy ten zegarek Anne Klein jest właśnie takim magnesem przyciągającym spojrzenie? Zdecydowanie tak!! Efektowna tarcza, która zmienia odcień wraz z przesuwającymi się wskazówkami, a do tego wygodna i modna bransoletka mesh. Tak, marka Anne Klein wie, jak stworzyć nowoczesny zegarek dla pań.

Zegarek damski Adriatica Essence A3514.1G4FQ
Zegarek damski Adriatica Essence A3514.1G4FQ

A może macie już dość zimy, ciemności i zimna? Może tęsknicie za wiosną? W takim razie nastrój poprawi ten wyszukany zegarek Adriatica Essence. Delikatna perłowa tarcza z motywem kwiatowym jest zwiewna jak pierwsze wiosenne dni, które dają nadzieję, że już wkrótce mocniej zaświeci słońce.
Tak jak po zimie przychodzi lepszy czas, tak po złym nastroju też nastają lepsze dni.

Zegarek damski Zeppelin Luna ZE_7633_2
Zegarek damski Zeppelin Luna ZE_7633_2

Choć mówi się, że “ładnemu we wszystkim ładnie”, to nie ma się co oszukiwać – piękny zegarek na nadgarstku dodaje klasy i poprawia humor. A ten model Zeppelin Luna z pewnością należy do grupy czasomierzy wyjątkowo ładnych, wręcz ekskluzywnych.
Kluczem jest strojna tarcza wypełniona masą perłową i wzorem na kształt muszli. Kompozycję domykają kamienie Swarovskiego w punktowym indeksie.
Zachwyt, westchnienia, a może nawet pomruk zazdrości. Tak zareagują inne osoby, gdy zobaczą Twój nowy zegarek Zeppelin.

Panowie przecież nie mogą być gorsi

Czy mężczyźni mają chandrę, czy ich też może dopaść Blue Monday? Ależ oczywiście! Może będą to chcieli ukryć, wszak pokutuje przekonanie, że facet nie może być słaby. Ale czy panowie nie mogą mieć słabszych dni? Czy w związku z tym nie zasługują na to, żeby poprawić sobie nastrój i dać sobie w prezencie wymarzony zegarek na poprawę humoru?

Zegarek męski Delbana Manhattan 44501.578.6.034
Zegarek męski Delbana Manhattan 44501.578.6.034

Co prawda ten zegarek nie ma magicznej mocy, żeby przenieść do Nowego Jorku, ale z pewnością z nim na nadgarstku można się poczuć wyjątkowo i ekskluzywnie. Tak jakby się było mieszkańcem Manhattanu, w końcu to Delbana Manhattan.
Jest wyraziście, zdecydowanie i pewnie. Ten zegarek dodaje pewności, dodaje klasy, dodaje elegancji. Choć widać w nim ewidentnie sportowy charakter, to jednak ma on w sobie coś, z czego słynie ta szwajcarska marka – klasę i elegancję.

Zegarek męski Iron Annie Flight Control IA_5162_3
Zegarek męski Iron Annie Flight Control IA_5162_3

Z kolei zegarek Iron Annie Flight Control to przykład tego, jak za pomocą prostych rozwiązań stworzyć coś godnego uwagi. Tu nie ma ekstrawaganckich dodatków, błyszczących ozdobników czy krzykliwych upiększeń.
Siła tkwi w prostocie, a czysta forma jest ozdobą samą w sobie.
Drodzy Panowie, jeśli marzyliście o zegarku automatycznym, ale odkładaliście zakup na “kiedyś tam” albo “może innym razem”, to teraz jest właśnie ten czas!

Blue Monday czy po prostu kiepski nastrój – bez znaczenia z jakiego powodu. Ważne, żeby szybko wyzbyć się złego humoru. Sposobem na poprawę nastroju są zakupy w sklepie Minuta.pl, gdzie znajdziecie szeroką gamę wymarzony zegarków.