Praca w trudnych warunkach? Wybierz odporny zegarek do 600 zł

05.06.2019 Zakupy

Czasomierz do pracy to nie tylko elegancki garniturowiec, ale też odporny zegarek, który wytrzyma wstrząsy, uderzenia i kontakt z wodą. Zobaczcie, które zegarki sprawdzą się w trudnych warunkach.

Pracę w trudnych warunkach rozumiemy, jako taką, która odbywa się w zmiennych temperaturach, wilgoci, przy niesprzyjającej pogodzie i przy udziale pyłów, piachu i błota. Ciężko sobie wyobrazić, że w takich warunkach przeżyłby delikatny zegarek z kategorii fashion. W tym wypadku jego funkcjonalność byłaby delikatnie mówiąc niewystarczająca, bo potrzebny jest czasomierz do zadań specjalnych. Przed wami 4 czasomierze, którym niestraszna jest praca fizyczna i szkodliwe czynniki zewnętrzne, i co więcej takich, za które nie zapłacicie majątku.

Zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110RG-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Special Color GA-110RG-1AER

Oczywiście nie każde miejsce pracy umożliwia noszenie zegarka, ponieważ regulują to wewnętrzne przepisy firmy. Nie zmienia to faktu, że w większości wymagających zawodów taki zegarek można mieć. Tylko co wybrać, aby został z nami na dłużej, a jego żywot nie byłby zagrożony warunkami pracy?

G-Shock to jedna z najbardziej polecanych firm

G-Shocki słyną z niezawodności i bardzo korzystnej ceny. Jednocześnie warta uwagi jest wysoka jakość i trwałość materiałów, z których są zrobione. Jeżeli chcecie kupić odporny zegarek, to pierwszą myślą powinien być właśnie G-Shock.

Pamiętajcie, że wszystkie podróbki krążące po rynku niestety nie oferują takich zalet, jak oryginał, bo mówimy tu o zegarkach wstrząsoodpornych, o wysokiej wodoszczelności i o bardzo wytrzymałych paskach, które w łatwy sposób można oczyścić z wszelkich zabrudzeń.

Jednym z takich modeli jest Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A1ER. Znajdziecie go w naszym sklepie za 450 zł. To doskonały stosunek jakości do ceny. Solidna i mocna koperta zamknięta jest odpornym na zarysowania szkłem. Jeden z naszych klientów ocenił go w ten sposób – “Polecam ten zegarek, bardzo wytrzymały do tego świetnie się prezentuje”.

Wyposażony jest w specjalny system antywstrząsowy, więc nie zaszkodzi mu nawet upadek z wysokości. Warto zauważyć, że posiada funkcję podświetlania (Super Illuminator), która pozwala podejrzeć godzinę nawet w zupełnych ciemnościach. To nie wszystkie zalety tego zegarka, więcej o nim w opisie produktu.

Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A1ER
Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-100-1A1ER

Zegarki antywstrząsowe Timex

W zegarkach wstrząsoodpornych zadbano o bezpieczeństwo mechanizmu, który jest najbardziej narażony w trakcie wymagającej, fizycznej pracy. To jedna z najważniejszych cech zegarków outdoorowych, zaraz obok odporności na niesprzyjającą pogodę. Każdy model, który można zabrać na ekstremalną przygodę, sprawdzi się też w ekstremalnej pracy. Poniższy zegarek posiada system antywstrząsowy i wodoszczelność na poziomie 20 ATM.

Nie bez przyczyny wszystkie prezentowane przez nas modele zawieszone są na paskach z tworzywa. W takich warunkach nie sprawdzą się skórzane czy materiałowe paski, które zwyczajnie szybko się zniszczą. W poniższym modelu wykorzystano również mocny materiał koperty. Czasomierz wyposażony jest w timer, stoper, alarmy, dwie strefy czasowe i podświetlenie Indiglo.

Zegarek męski Timex Expedition T49983
Zegarek męski Timex Expedition T49983

Odporny zegarek to czasomierz do zadań specjalnych

Wszystkie modele, które zaprezentowaliśmy sprawdzą się w wymagającej pracy. Takiej, w której od czasomierza oczekuje się trwałości, jakości i wytrzymałości. Odporny zegarek to podstawa, aby móc kontrolować czas, nie wykorzystując przy tym telefonu komórkowego, który jest znacznie bardziej wrażliwy na uszkodzenia i zamoczenia w niesprzyjających warunkach.

Mamy nadzieję, że zwrócicie uwagę na te marki i wybierzecie coś, co sprosta waszym wymaganiom. Zachęcamy do obejrzenia innych modeli tych marek. Życzymy udanych zakupów.