Ranking najlepszych zegarków sportowych 2020

23.12.2020 Zegarki Rankingi

Specjalnie dla was przygotowaliśmy ranking najlepszych zegarków sportowych 2020, które przez cały ten rok cieszyły się największym zainteresowaniem klientów Minuta.pl.

Tworząc poniższy ranking, kierowaliśmy się przede wszystkim jak najlepszym przełożeniem jakości do ceny, zaawansowaną funkcjonalnością, wytrzymałością, a także popularnością i opiniami naszych klientów. Wszystko po to, aby ułatwić wam wybór najlepszego zegarka sportowego dla niej i dla niego, który sprosta waszym oczekiwaniom.

10. Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-800-4AER

Model ten znalazł się w naszym rankingu najlepszych zegarków sportowych 2020, ze względu na swoją funkcjonalność idącą w parze z niską ceną. Czasomierz Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-800-4AER wykonany jest z lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego tworzywa, o atrakcyjnym i trudnym do przeoczenia kolorze. Ponadto, ten męski zegarek sportowy posiada szereg przydatnych funkcji takich jak: automatyczany kalendarz, strefy czasu, timer, podświetlenie Super Illuminator, pamięć 120 okrążeń oraz 5 alarmów dziennych. Świetne przełożenie jakości do ceny sprawia, że model ten sprawdzi się idealnie jako prezent dla niego.

Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-800-4AER
Zegarek męski Casio G-Shock Standard Analog-Digital GA-800-4AER

9. Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER

Jeśli są wśród nas panowie, którzy ponad wszystko cenią sobie funkcjonalność i wytrzymałość, poniższy zegarek będzie dla nich idealnym wyborem. Przed wami Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER. Grafitowa koperta, szkło mineralne oraz specjalny system antywstrząsowy sprawiają, że ten model sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Podświetlana światłem Super Iluminator tarcza dostarcza przejrzysty odczyt godziny, daty oraz wielu praktycznych funkcji.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER

8. Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBA-800-1AER

Zapewne nie dziwi was fakt, że kolejną pozycję, w stworzonym przez nas rankingu najlepszych zegarków sportowych 2020, po raz kolejny zajmuje model z serii Casio G-Shock. Każdy, kto choć raz w życiu posiadał zegarek z tej, kultowej kolekcji doskonale zdaje sobie sprawę, jak wytrzymałe, niezawodne i niemalże niezniszczalne są te czasomierze. Sportowy zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBA-800-1AER to model dla panów pracujących w trudnych warunkach, dla których czasomierz ma być czymś więcej niż tylko urządzeniem wskazującym godzinę.

Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBA-800-1AER posiada kopertę z wysokiej jakości tworzywa, szkło mineralne oraz specjalny system antywstrząsowy, który sprawia, że zegarek sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Podświetlana światłem Super Iluminator tarcza dostarcza przejrzysty odczyt godziny, daty oraz wielu praktycznych funkcji.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBA-800-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBA-800-1AER

7. Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1ER

G-Squad to seria zegarków Casio słynąca z wytrzymałości, sportowego designu oraz wielu przydatnych funkcji, dlatego nie mogliśmy dopuścić, aby czasomierz z tej kolekcji nie znalazł się w naszym rankingu najlepszych czasomierzy sportowych 2020. Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1ER posiada czarną kopertę z akcentami czerwonych elementów, które dodają mu sportowego charakteru. Zegarek posiada funkcję wavereceptor, która pozwala na kontrolę ustawień godziny drogą radiową.

Koryguje dokładność czasu na podstawie dokładnego zegara atomowego, ustawia czas lokalny, zimowy i letni. Sygnał odbierany jest z nadajników położonych w Europie, USA, Japonii, Chinach. Poza nią wyposażony został w Bluetooth, alarm, stoper, timer, czas światowy, podświetlenie, krokomierz, pomiar kalorii, GPS z telefonu, tryb samolotowy.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-100-1ER

6. Polar Unite 725882054353

Kolejną pozycję w naszym rankingu najlepszych zegarków sportowych 2020 zajmuje uniwersalny czasomierz Polar Unite 725882054353, który jest idealną propozycją zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Model ten, dzięki funkcji całodobowego monitora aktywności rejestruje każdy wasz ruch, motywując tym samym do pokonywania własnych rekordów. Monitorowanie nocnej regeneracji, ciągły pomiar tętna, całodobowy pomiar aktywności to tylko kilka funkcji, które posiada ten niesamowity czasomierz. Zegarek sportowy Polar Unite 725882054353 będzie idealnym kompanem podczas treningu, który dotrzyma wam kroku.

Zegarek fitness Polar Unite 725882054353
Zegarek fitness Polar Unite 725882054353

5. Casio G-Shock G-Squad GMD-B800SC-1ER

Kolejna, mocna piąta pozycja, dedykowana jest paniom lubiącym aktywność fizyczną. Mowa oczywiście o Casio G-Shock G-Squad GMD-B800SC-1ER, którego nie mogło zabraknąć w naszym rankingu najlepszych zegarków sportowych 2020. Model ten w całości wykonany jest z lekkiego i odpornego na uszkodzenia tworzywa, w kolorze czarnym. Różowe elementy umieszczone na pasku, dodają mu kobiecego wdzięku. Ten damski zegarek sportowy został wyposażony w bluetooth, automatyczny kalendarz do 2099 roku, stoper, timer, dual time, 5 alarmów, podświetlane Super Illuminator.

Zegarek damski Casio G-Shock G-Squad GMD-B800SC-1ER
Zegarek damski Casio G-Shock G-Squad GMD-B800SC-1ER

4. Polar Vantage M 725882046624

Powoli zbliżając się do końca naszego zestawienia najlepszych zegarków sportowych 2020, pragniemy przedstawić wam kolejny model, który cieszy się niemałą popularnością wśród klientów naszego sklepu, a jest nim multisportowy i uniwersalny zegarek Polar Vantage M 725882046624 przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Model ten w swej konstrukcji jest niezwykle lekki i wygodny, idealnie dopasowuje się do nadgarstka i nie ogranicza jego ruchów. Dodatkowym atutem tego modelu jest wysoka wodoszczelność, przez co sprawdzi się również podczas uprawiania sportów wodnych. Można go w łatwy sposób połączyć ze swoim telefonem, aby otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach i otrzymanych wiadomościach.

Zegarek multisportowy Polar Vantage M 725882046624
Zegarek multisportowy Polar Vantage M 725882046624

3. Casio G-Shock G-Squad GMD-B800-4ER

Na zaszczytnym, trzecim miejscu znajduje się damski zegarek sportowy Casio G-Shock G-Squad GMD-B800-4ER. Wyjątkowość tego modelu polega na połączeniu zaawansowanych technologicznie funkcji z niecodziennym i niezwykle urokliwym designem. Zegarek utrzymany jest w jednolitej stylistyce. Jego koperta oraz pasek wykonane są z lekkiego tworzywa w niecodziennym, ale bardzo modnym kolorze beżowym. Ten model idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdej kobiety prowadzącej aktywny tryb życia.

Zegarek damski Casio G-Shock G-Squad GMD-B800-4ER
Zegarek damski Casio G-Shock G-Squad GMD-B800-4ER

2. Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER

Przed wami, zajmujący drugie miejsce w naszym rankingu najlepszych zegarków sportowych, model Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER. Unikalny design, niezwykła wytrzymałość i ultranowoczesne funkcje to coś, czemu nie można pominąć wspominając o powyższym czasomierzu. Niesłychanie męski, wręcz futurystyczny styl zegarka sprawia, że można patrzeć na niego godzinami.

Solidna konstrukcja koperty z absorbującej uderzenia stali szlachetnej i lekkiego tworzywa, stanowi gwarant długowieczności tego modelu. Oprócz tego, zegarek został wyposażony w Double LED light-podwójne źródło podświetlenia, system antywstrząsowy G-Shock, Bluetooth, kompas, wysokościomierz, barometr, termometr, krokomierz, czas na świecie, stoper, timer oraz wiele więcej funkcji ułatwiających życie.

Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER
Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-B100-1A3ER

1.Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER

Nasz ranking zegarków sportowych 2020 zamyka najlepszy naszym – i waszym – zdaniem, czasomierz Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER. To ultranowoczesny i inteligentny zegarek o niecodziennej stylistyce, który został stworzony specjalnie dla osób uprawiających szeroko rozumianą aktywność fizyczną.

Wyposażono go w funkcje, które przydadzą się w trudnych warunkach, a także pozwolą kontrolować wpływ wysiłku fizycznego na nasz organizm, a są nimi m.in. pięć wbudowanych czujników: optyczny czujnik tętna, czujnik ciśnienia atmosferycznego, kompas, termometr i akcelerometr. Dzięki swojej bardzo szeroko rozbudowanej funkcjonalności będzie on idealnym prezentem dla każdego mężczyzny prowadzącego aktywny styl życia.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER

Mamy gorącą nadzieję, że powyższy ranking najlepszych zegarków sportowych 2020, będzie dla was pomocny przy wyborze waszego przyszłego czasomierza. Zaprezentowane przez nas top 10 zegarków sportowych 2020, zachwyca nie tylko nas, ale również was bowiem większość z nich posiada miano bestsellerów w naszym sklepie Minuta.pl, a to wszystko wasza zasługa.

Jeśli nasz ranking nie był dla was wystarczający, zachęcamy do zapoznania się z innymi sportowymi zegarkami dla niej i dla niego oraz z pozostałą ofertą naszego sklepu Minuta.pl.