Sekonda Chronograph – męska stylistyka i sportowe funkcje

11.02.2019 Zakupy

Sekonda Chronograph to jedna z ciekawszych serii męskich czasomierzy. Wyróżnia się sportowym charakterem i pięknym designem, który przyciąga wzrok. Zobaczcie najciekawsze modele z tej kolekcji.

Sekonda to brytyjska marka założona w 1966 roku. Jej sukces to efekt nakierowania na potrzeby klientów – marka odkryła, że gwarancją powodzenia jest spełnienie ich oczekiwań, zarówno pod względem jakości, designu, jak i ceny. Początkowo sprzedawała zegarki importowane z Rosji, ale z czasem uruchomiła produkcję modeli sygnowanych ich logiem. Atrakcyjny wygląd i surowe kontrole jakości sprawiły, że w krótkim czasie stała się najważniejszą firmą zegarkową w Wielkiej Brytanii.

W ciągu 10 lat obecności na rynku zdobyła zaufanie klientów i tylko w ciągu jednego roku była w stanie sprzedać milion (!) egzemplarzy. Czy to dobry wynik? Wręcz wybitny, bo jedynie dwóm innym markom udało się go osiągnąć.

Zegarek męski Sekonda Chronograph 1443.00

Kup teraz

Sekonda Chronograph – funkcje i wygląd

W ofercie Sekonda znajdziecie sporo interesujących linii – wszystkie są bardzo przemyślane pod względem designu i funkcjonalności. Jedną z nich jest oczywiście wspomniana Sekonda Chronograph, która bazuje na męskiej stylistyce przy zachowaniu opcji charakterystycznych dla sportowych zegarków.

Kiedy wybieramy idealny zegarek, poszukujemy modelu posiadającego konkretne cechy. Niektóre z czasomierzy potrafią połączyć to, czego wymagają miłośnicy sportowego stylu z atrakcyjnym wyglądem. Z takiego założenia wyszła marka Sekonda, która zaproponowała kolekcję Chronograph. Wszystkie modele z tej serii spełniają oczekiwania mężczyzn szukających w zegarkach sportowej elegancji i przydatnych funkcji. Każdy z nich został wyposażony w chronograf, który bardzo precyzyjnie mierzy czas do 1 godziny. W niektórych czasomierzach z tej serii pojawił się również tachymetr, który wskazuje średnią prędkość poruszania się na konkretnym odcinku.

Zegarek męski Sekonda Chronograph 1594.00

Kup teraz

Tarcze zegarków wyróżniają się miłą dla oka architekturą i interesującą, wyrazistą kolorystyką. Oprócz subtarcz chronografu, znajdziemy na nich również datowniki usytuowane na godzinie 3 lub pomiędzy godziną 4 a 5. Zapewnia to czytelny odczyt wskazań i komfortowe korzystanie z funkcji.

Zegarki Sekonda Chronograph to atrakcyjne wizualnie czasomierze, delikatnie różniące się między sobą, tak aby zainteresować mężczyzn, którzy mają sprecyzowane wymagania odnośnie stylu. W kolekcji znajdziemy zegarek zawieszony na ciekawie zaprojektowanej bransolecie, ale także model z paskiem z tworzywa lub czasomierz zawieszony na skórzanym pasku tłoczonym na krokodyli wzór. Wodoszczelność każdego z nich sięga 5 ATM, co pozwala na pływanie powierzchniowe. Koperty zostały zamknięte mineralnymi szkiełkami.

Poniżej elegancki model Sekonda Chronograph 3847.00, w którym zaproponowano brązowy pasek oraz kopertę w kolorze różowego złota.

Zegarek męski Sekonda Chronograph 3847.00

Kup teraz

Komu dedykowane są zegarki Sekonda Chronograph? Jeśli weźmiemy pod uwagę funkcje i design omawianych modeli, to z łatwością można dopasować je do kilku stylów, między innymi casual i smart casual. Spodobają się mężczyznom, którzy lubią lekko sportowy charakter w szykownym wydaniu. Zegarki Sekonda wyróżnia także atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Ci którzy się na nie zdecydują, z pewnością będą zadowoleni również z jakości ich wykonania – są dopracowane i solidne.

Jeżeli zainteresowała was seria Chronograph, koniecznie zapoznajcie się z pozostałymi produktami marki Sekonda. Marka jest na tyle wszechstronna, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie.