Seria G-Shock Master of G. Najlepsze zegarki dla twardzieli.

17.11.2021 Zegarki Warto przeczytać

Co oznacza litera “G” w nazwie kolekcji Master of G? To zapewne skrót od GENIALNE. Takie są bowiem zegarki G-Shock z tej serii.

Jeśli bliższe są Ci zegarki elektroniczne i sportowe zamiast eleganckich klasyków, to albo już znasz, albo koniecznie musisz poznać markę G-Shock. To czasomierze naszpikowane nowinkami techniki, które mają zasadniczy cel – sprostać przeróżnym, nawet najtrudniejszym wymaganiom klientów.
Wśród wielu modeli i kolekcji G-Shock jest seria, która zasługuje na szczególną uwagę. To crème de la crème tego producenta, najlepsze z najlepszych – po prostu mistrzowskie! Master of G to zegarki-twardziele dla twardzieli, dla poszukiwaczy przygód, dla podróżników, dla sportowców, dla obieżyświatów, dla strongmenów, dla wszystkich mistrzów!

Jak stworzyć najbardziej wytrzymały zegarek

Gdyby w laboratoriach G-Shock istniał spisany na kartce przepis na najtwardszy i niezawodny zegarek, pewnie można byłoby w nim przeczytać coś takiego:

Weź najlepszy możliwy materiał do zbudowania koperty np. włókno węglowe, dodaj system antywstrząsowy oraz szafirowe szkło. Użyj wytrzymałego paska, obudowy z wysoką wodoszczelnością oraz podświetlania tarczy. Nie zapomnij o dodatkach np. o kompasie, barometrze i wyświetlaniu czasu na świecie”.

Ups, właśnie ujawniliśmy tajny przepis na zegarki G-Shock Master of G!

Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GWF-A1000C-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GWF-A1000C-1AER

Zegarek, który widzicie powyżej, to słynny Frogman G-Shock – zegarek do zadań specjalnych. Ten model ma w sobie dosłownie wszystko z “przepisu”– jest ultrawytrzymała koperta karbonowa, jest sferyczne szkło szafirowe oraz system antywstrząsowy. I dużo, dużo więcej.
Zegarek Frogman nie bez przyczyny znalazł się w serii Master of G. W tym modelu jest praktycznie wszystko, czego można by oczekiwać od zegarka wielozadaniowego, przystosowanego do nurkowania z akwalungiem.
Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy mechanizm kontrolowany drogą radiową oraz wyposażony w panel słoneczny Tough Solar (zasilany energią słoneczną).

Ciężkie warunki występują nie tylko pod wodą, ale także na lądzie, na bezdrożach, dzikich, leśnych duktach czy górskich ostępach.

Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster Master Of G GG-B100-1A3ER
Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster Master Of G GG-B100-1A3ER

Dlatego G-Shock stworzył model Master of G Mudmaster. To połączenie wytrzymałości i niezawodności, jakości i funkcjonalności. Aż trudno uwierzyć, że w tak małym urządzeniu mieści się aż tyle technologii i funkcji.
Zegarek G-Shock Mudmaster GG-B100 cechuje się nadzwyczajną użytecznością. Począwszy od podświetlenia Double Light LED, poprzez cyfrowy kompas, barometr i wysokościomierz aż po technologię Bluetooth pozwalającą sparować zegarek ze smartfonem.
G-Shock Mudmaster jest niezastąpiony jako kompan najtrudniejszych podróży.

Master of G – nowoczesny zegarek G-Shock

W tej niesamowitej kolekcji zegarków każdy model zasługuje na szczególną uwagę. Ten zachwyci designem, tamten funkcjami, kolejny wytrzymałością, a następny technologicznymi nowinkami.

Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GR-B200-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GR-B200-1AER

A czym urzeka G-Shock Gravitymaster GR-B200? Wszystkim! Jest nowoczesny, multifunkcyjny i bardzo lekki, a to dzięki zastosowaniu trzech warstw żywicy z wkładem karbonowym. Ten specjalny rodzaj tworzywa zapewnia zegarkowi wyjątkową wytrzymałość i odporność, co w połączeniu z systemem antywstrząsowym oznacza praktycznie niezniszczalność.
G-Shock Gravitymaster to rozbudowana funkcjonalność, zaczynając choćby na lumisencyjnej powłoce Neobrite aż po Bluetooth, GPS czy kompas.

Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GW-9400-1ER
Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GW-9400-1ER

Master of G to seria kompletna, bez słabych ogniw. G-Shock Master Of G Rangeman GW-9400-1ER to przykład, jak stworzyć niezwykle nowoczesny, niesamowicie wygodny i niesłychanie funkcjonalny zegarek.
Czytelny i przejrzysty wyświetlacz elektroniczny, do tego podświetlany funkcją Auto LED, która rozjaśnia tarczę, gdy staje się niewidoczna. Mechanizm Solar Power i funkcja Waveceptor synchronizująca radiowo czas z zegarami atomowymi zlokalizowanymi w kilku miejscach na świecie. To tylko niewielka próbka tego, co posiada i potrafi ten czasomierz. Jest tego naprawdę dużo więcej.
Zegarek Rangeman to kwintesencja g-shockowej multifunkcjonalności i praktyczności.

Zatem nie ma się co osiągać i wahać. Pora postawić na sprawdzone rozwiązania i nie zastanawiać się, czy zegarek przetrwa trudny wycieczki górskiej albo…codziennego dnia. G-Shock Master of G z całą pewnością dadzą radę! Zarówno kolekcja Master of G, jak i inne serie G-Shock znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl. Zapraszamy do sprawdzonego sprzedawcy!