Ted Baker – prezentacja marki

20.01.2020 Marki Zegarki

Nowy rok to idealny czas, aby stawiać sobie kolejne wyzwania. Cieszymy się ogromnie, że do naszego grona dołącza kultowa marka prosto z Wielkiej Brytanii, która zaproponuje naszym klientom zegarki o nietuzinkowych projektach. Przekonajcie się sami i poznajcie nieco bliżej brytyjską markę Ted Baker.

Nowe modele zegarków trafią do naszego sklepu prosto z serca Wielkiej Brytanii. Luksusowa marka Ted Baker to zegarki o wysokiej klasie oraz niebanalnych względach wizualnych. W asortymencie marki znajdziemy zarówno modele damskie, jak i męskie. Większość z nich utrzymana jest raczej w stylistyce eleganckich zegarków, ale nie oznacza to że nie sprawdzą się one również na co dzień. Projekty są przemyślane i wykonane z tak niezwykłą starannością, że klient ma pewność posiadania produktu luksusowego.

Zegarki Ted Baker – historia marki

Wszystko zaczęło się w 1988 roku, kiedy to marka Ted Baker zajmowała się produkcją koszul męskich. Klienci w szybkim czasie pokochali markę m.in za indywidualne i niespotykane w tamtych czasach podejście do klienta. Pierwsze sklepy oferowały bowiem usługi pralnicze do każdej zakupionej koszuli, co na tamten okres było rzadkością. Wysoki standard relacji firmy z klientem przyczyniły się do szybkiego wzrostu rozpoznawalności na rynku i utwierdzeniu swojej reputacji. Ted Baker następnie rozpoczął produkować odzież dla kobiet i mężczyz, a w 1998 otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych. Obecnie produkty marki możemy kupić stacjonarnie również Australii, Azji, na bliskim Wschodzie, a od niedawna również i w Polsce.

Zegarki Ted Baker to inwestycja w jakość

Zaraz po odzieży w asortymencie pojawił się również zegarki. Jak sami zdołacie zauważyć, zegarki Ted Baker charakteryzuje konsekwencja w doborze stylistyki. Wszystkie zegarki, zarówno te dla kobiet, jak i dla mężczyzn to modele przemyślane, którym nie brakuje artystycznej duszy. Znajdziemy tu zegarki dla kobiet o tarczach zdobionych motywami kwiatowymi – kolekcja Ted Baker Kate, masą perłową, cyrkoniami lub giloszem. Nie brakuje również modeli typowo minimalistycznych, takich jak kolekcja Ted Baker Cara lub Elena.

Zegarek damski Ted Baker Inezz BKPIZF904
Zegarek damski Ted Baker Inezz BKPIZF904

Różnorodność zamknięta w ryzach elegancji jest celowym zabiegiem marki, ponieważ sama często podkreśla, że najlepiej jest inwestować w rzeczy, które nosi się na co dzień. Zegarki Ted Baker mają ponadczasowy wygląd, a dzięki unikalnemu połączeniu materiałów wysokiej jakości i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, marka zapisała się już na dobre w kartach historii, jako jedna z najbardziej prestiżowych brytyjskich marek.

Detale zegarków Ted Baker to podstawa

O marce najlepiej świadczą same jej projekty, dlatego Ted Baker przykłada dużą wagę do akcentów i detali zegarków. Wielu nazywa to połączeniem dziedzictwa brytyjskiego krawiectwa z współczesnym patrzeniem na modę. Nie znajdziemy tutaj nudnych i powielanych wzorów – wręcz przeciwnie. Marka z każdym sezonem odświeża niemalże całkowicie swoje kolekcje zegarków, aby ciągle móc proponować klientom coś niespotykanego. W zamian za to klienci odpłacają się marce lojalnością i przywiązaniem do jej produktów.

Zachęcamy do zapoznania się nowościami od marki Ted Baker w naszym sklepie. Cieszymy się ogromnie, że tak kultowa marka dołącza do nas w tym roku. Udanych zakupów!