Kampania Tommy Hilfiger 2019. Nową twarzą marki została aktorka Zendaya

05.03.2019 Ciekawostki

Każda z nowych kampanii Tommy Hilfiger to spore wydarzenie w świecie mody, tym razem najnowszą kolekcję na sezon wiosenny i letni przedstawiono w Paryżu. Za jej promocję odpowiada wschodząca gwiazda Zendaya. Zobaczcie, jakie zegarki pojawią się w kampanii wiosennej Tommy Hilfiger 2019.

Minęło już pół roku od ostatniego głośnego pokazu Tommy Hilfiger, który odbył się w Szanghaju, więc najwyższa pora na przedstawienie nowej kolekcji Spring 2019, której otwierający pokaz odbył się 3 marca w Paryżu. Kolekcja sygnowana jest logiem “Tommy x Zendaya”, a pod #tommyxzandaya na Instagramie znajdziecie najpiękniejsze kreacje przedstawione zaledwie dwa dni temu.

Do słynnych ambasadorek projektanta w tym roku dołączyła młoda, bo zaledwie 22-letnia aktorka i piosenkarka, która ma na swoim koncie kilka znanych filmów. Mogliście zobaczyć ją w ostatniej odsłonie przygód Spider-Mana (Spider-Man: Homecoming – 2017) oraz w filmie Król rozrywki (2017). Z pewnością pojawi się również w najnowszej produkcji Spider-Man: Far From Home, która planowana jest na ten rok.

Zendaya przedstawiła najnowsze propozycje marki i wygląda na to, że pokaże coś zupełnie innego niż dotychczasowe projekty Tommy Hilfiger.

Nowa kolekcja Tommy Hilfiger 2019

Dotychczas projektant stawiał na intensywne kolory i casualowy styl. Co się zmieniło? Zendaya została nie tylko twarzą marki, ale również projektantką najnowszej kolekcji. Wraz z Tommym Hilfigerem zaproponowała powrót do najpiękniejszych kreacji z lat 70. i klasykę tego okresu w unowocześnionej wersji. Pojawiła się kolekcja kapsułowa, w której znalazły się długie skórzane płaszcze i spódnice, jeansy z wysokim stanem, pasiaste swetry, charakterystyczne buty na drewnianym obcasie, dużo złotych dodatków i wiele więcej.

W trakcie pokazu, na wybiegu pojawiły się modelki o różnych sylwetkach oraz ikony międzynarodowego modelingu. Tommy Hilfiger chce swoją propozycją przekonać wszystkie kobiety, którym zależy na dobrym stylu. Zendaya, w trakcie wywiadu dla Vogue powiedziała: “Chcieliśmy oddać hołd kobietom, które sprawiły, że to wszystko jest możliwe. To dzięki nim ja mogę być dzisiaj tutaj”.

Nas jak zwykle zachwyciły projekty zegarków, które już wkrótce zasilą naszą ofertę.

Tommy Hilfiger 2019

Kolekcja obejmuje trzy modele – dwa zawieszone na ciekawych i modnych bransoletach oraz jeden zawieszony na skórzanym pasku w pastelowym odcieniu. Wszystkie trzy łączy wspólny projekt koperty o bardzo klasycznym i uniwersalnym designie – to bez wątpienia będzie hit zbliżającej się wiosny i lata.

Więcej szczegółów na temat nowości Tommy Hilfiger 2019 już niedługo, bo z niecierpliwością oczekujemy ich w naszym sklepie. Tych, którzy chcą się zapoznać z pełną ofertą marki, już teraz zapraszamy do sklepu minuta.pl.