Tommy Hilfiger i Leon Goretzka łączą siły

12.11.2021 Zegarki Znani

Znana i ceniona marka modowa ze Stanów Zjednoczonych – Tommy Hilfiger zyskała partnera cenionego nie tylko w sportowym świecie. Do jej drużyny dołączył Leon Goretzka – nowy ambasador marki, piłkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium.

Od lat dyktują tempo i nadają ton. Są kreatorami i pomysłodawcami wielu rozwiązań. Tak jak marka Tommy Hilfiger działa na rynku modowym, tak Leon Goretzka napędza piłkarską reprezentację Niemiec i mistrza tego kraju – monachijski Bayern.

Ich współpraca jest nieprzypadkowa. Od wielu lat Tommy Hilfiger sięga po sportowe wzorce, co widać w ich casualowo-modowych zegarkach. Dlatego też zaproszenie do współpracy znanego piłkarza nie może nikogo dziwić.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Bank 1791724
Zegarek męski Tommy Hilfiger Bank 1791724

Tommy Hilfiger na czasie

Od początku istnienia, czyli od lat 80 ubiegłego wieku, marka Tommy Hilfiger trzyma rękę na pulsie i podąża za nowymi trendami modowymi. Ba, sama często inspiruje świat mody, przecierając szlaki dla nowych stylizacji czy materiałów.

Przez lata działalności marka współpracowała z wieloma sławnymi osobami, z których każda była ucieleśnieniem sukcesu i jakości w dziedzinach, którą reprezentuje. To wartości ważne także dla modowej marki, która projektując czy to ubrania, czy zegarki, stawia na jakość produktów.

Patrząc na zegarki Tommy Hilfiger, można łatwo dostrzec pewien wspólny mianownik. To nowoczesność i własny, unikatowy styl. Widać to szczególnie w modelach casualowych i sportowych, gdzie atrakcyjny wygląd idzie w parze z poziomem wykonania.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Mason 1791791
Zegarek męski Tommy Hilfiger Mason 1791791

Tak jak zachwyca nas wygląd amerykańskich zegarków, tak uwagę milionów osób przyciągają najlepsi piłkarze. Przez lata po piłkarskich boiskach biegali wirtuozi futbolu, gracze, którzy zmieniali bieg meczów. Wśród nich byli tacy, którzy nie schodzili z pierwszych stron gazet np. dzięki dziesiątką czy setką zdobywanych goli. Są również gracze, którzy harują za dwóch czy trzech, są mózgiem drużyny, siłą napędową, a przy tym dysponują jakością piłkarską zarezerwowaną tylko dla najbardziej utalentowanych piłkarzy.

Takim graczem jest Leon Goretzka – piłkarz, którego chciałaby każda drużyna na świecie.

Mistrzowski gracz

Ma 26 lat i jest z jedną z gwiazd futbolu. Jego wartość na rynku transferowym szacowana jest, bagatela, na ok. 70 mln euro. Leon Goretzka to filar reprezentacji Niemiec i mistrza kraju – Bayernu Monachium.

Lista jego wszystkich sukcesów zajęłaby pewnie cały akapit – to wielokrotny mistrz Niemiec oraz triumfator Ligi Mistrzów. To gracz skazany na sukces. Cechuje go inteligencja w grze, wszechstronność i uniwersalność oraz nienaganna technika. Nie ma zbyt wielu takich zawodników na świecie, dlatego Goretzka jest tak ceniony.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Mason 1791788
Zegarek męski Tommy Hilfiger Mason 1791788

Oprócz swojej piłkarskiej sławy, Leon Goretzka znany jest również ze swoich społecznych kampani. Wspiera on m.in. ruchy antyrasistowski, a w czasie pandemii mocno zaangażował się w projekt #WeKickCorona.
Jego postawa została doceniona m.in. przez międzynarodowe czasopismo GQ poświęcone kulturze męskiej i stylowi życia mężczyzn. Dokładnie rok temu, Leon Goretzka został wybrany mężczyzną roku w Niemczech.

Współpraca marki Tommy Hilfiger z Leonem Goretzka jest więc czymś naturalnym i logicznym. Dwóch graczy z dwóch różnych światów – modowego i sportowego, ale w podobny sposób rozumiejący, na czym polega droga do sukcesu.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Patrick 1791785
Zegarek męski Tommy Hilfiger Patrick 1791785

Przede wszystkim stawiają na jakość i zaangażowanie. Bez tych cech nie sposób osiągnąć cokolwiek. A że działanie zespołowe przynosi jeszcze większe korzyści, marka Tommy Hilfiger postanowiła skorzystać z doświadczenia Leona i zaprosić go do swojego teamu. W każdym zespole, w którym grał, przynosiło to wymierny sukces. Z zegarkami Tommy Hilfiger będzie pewnie tak samo.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Minuta.pl. Wśród wielu zegarków, które posiadamy, warto szczególną uwagę poświęcić tym z kolekcji Tommy Hilfiger. Zapraszamy!