Top Avanti 2018 – najpiękniejsze zegarki według czytelniczek magazynu Avanti

28.12.2018 Modowe

Kilka dni temu zakończył się jeden z najważniejszych plebiscytów modowych i kosmetycznych w Polsce – Top Avanti 2018. W zwycięskiej trójce znalazły się dwa zegarki, które zakupicie w sklepie minuta.pl.

To już 15 edycja plebiscytu magazynu Avanti, który wybiera najważniejsze firmy odzieżowe, kosmetyczne oraz producentów dodatków dla kobiet. Samego czasopisma nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, bo Avanti na polskim rynku cieszy się sporą popularnością od 2004 roku i od tamtej pory kreuje trendy, które stają się rokrocznie hitami sprzedażowymi.

W tym roku do plebiscytu zostało zgłoszonych kilkaset produktów, z których redaktorki magazynu wybrały 12 kategorii. W głosowaniu brały udział czytelniczki, które głosowały na najważniejsze hity 2018 roku. Tym sposobem, każda z kategorii uwzględnia 3 produkty dedykowane kobietom, które zostały przez nie uznane za najważniejsze.

Wśród kategorii była między innymi odzież, bielizna, obuwie, akcesoria i zegarki.

Top Avanti 2018 – kategoria zegarki

Czytelniczki spośród prezentowanych zegarków zdecydowały się wybrać trzy, które otrzymały tytuł “Top Avanti 2018” oraz możliwość korzystania z logotypu “Top Avanti” przez najbliższy rok. Dwa z nich można kupić w naszym sklepie, więc poznajcie laureatów.

Pierwsze miejsce – zegarek damski Cluse La Garconne CL60009

W tym roku marka Cluse, która słynie z produkcji zegarków cieszących kobiece oko, zdecydowała się na lekką odmianę i zaproponowała kwadratowe zegarki. Jak podejrzewamy, staną się one w 2019 roku prawdziwym hitem, więc warto już teraz mieć w swojej zegarkowej kolekcji jeden z nich.

Na podium znalazł się model Cluse La Garconne CL60009, który wyróżnia się ciepłą kolorystyką – bardzo modnym w tym sezonie Red Pear (czerwona grusza) – barwą wygaszoną, ale pełną ciepła i energii, a przez Vogue okrzykniętą kolorem 2018/2019.

Zegarek damski Cluse La Garconne CL60009

Kup teraz

Jeśli interesuje was cała kolekcja, w której znalazły się również zegarki zawieszone na paskach w kolorach słodkiego toffi czy meshowych bransoletach, zapraszamy do naszej publikacji “Rozgrzewające stylizacje na chłodne dni, czyli nowa kolekcja zegarków Cluse La Garconne”.

Drugie miejsce – zegarek damski Casio Retro A159WGED-1EF

To absolutna nowość, chociaż zegarki Casio Retro nie powinny być nikomu obce, bo już od kilku sezonów stanowią jedną z ciekawszych propozycji marki. Jeśli temat jest dla was obcy, musicie zajrzeć do naszego artykułu “Czas na powrót do lat 80. Elektroniczne zegarki retro królują”. Tam omawiamy najpopularniejsze modele ostatniego roku.

W tym roku na podium plebiscytu Top Avanti 2018 znalazł się model Casio Retro A159WGED-1EF. To szczególny zegarek, który wyróżnia się nie tylko charakterystyczną stylistyką, ale również posiada dwa certyfikowane diamenty i wyjątkowy design koperty, która została zaprojektowana w taki sposób, aby przywodziła na myśl szlif szlachetnych kamieni.

Zegarek damski Casio Retro A159WGED-1EF

Kup teraz

Zegarek jest świetnie wykonany, bardzo funkcjonalny (stoper, alarmy, podświetlenie, rozbudowany kalendarz itd.) oraz atrakcyjny wizualnie. Co więcej, model należy do limitowanej edycji Casio Retro, a jego cena jest tak przystępna, że nie dziwi nas, że skusił wiele czytelniczek Avanti.

Te dwa zegarki cieszą się sporą popularnością, a wygrana w Top Avanti 2018 sprawiła, że zrobiło się o nich jeszcze głośniej. Zachęcamy do obejrzenia innych damskich zegarków w naszym sklepie.