Twój nowy G-Shock

14.05.2022 Zegarki

Wiosna i lato to najlepszy czas na aktywność. Jeśli przespałeś zimę, to pora wrócić do formy. Czy to rower, czy piesze wędrówki – każda forma ruch jest wskazana. A idealnym kompanem będzie twój nowy G-Shock – zegarki, które potrafią cuda.

Sportowy zegarek to nie lada wyzwanie, wszak wybór jest przeogromny. Na co postawić – na znaną markę, na użyte technologie, na łatwość obsługi? Całe szczęście da się to wszystko połączyć w jedno, bowiem G-Shock oferuje tylko najlepsze produkty, dlatego jest tak cenioną marką wśród klientów.

Wybraliśmy dla was zegarki, które mają różną charakterystykę, różny wygląd, różne rozwiązania i funkcjonalności, z nadzieją, że wśród nich jest twój nowy G-shock.

G-Shock dla twardzieli – Master of G Mudmaster GWG-2000

Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GWG-2000-1A1ER
Zegarek męski Casio G-Shock Master of G GWG-2000-1A1ER

Gdy szukasz zegarka, który wytrzyma najtrudniejsze warunki, to król może być tylko jeden – G-Shock Master of G Mudmaster GWG-2000.
Stal szlachetna połączona jest z kutym karbonem, dzięki czemu model ten cieszy się opinią zegarka niezniszczalnego. Do tego jeszcze szczelna obudowa w technologii Mud Resist, która zapewnia, że żaden kurz czy brud nie dostanie się do wnętrza zegarka.
Mudmaster GWG-2000 ma zasilanie solarne, radiową synchronizację czasu czy podświetlaną powłokę Neobrita. To tylko niektóre z jego zalet, a jest ich tak wiele, że trzeba poświęcić mu osobny artykuł, dlatego sprawdź, co pisaliśmy o tym zegarku we wpisie “Prawdziwy Mistrz – G-SHOCK Mudmaster GWG-2000”.

G-Shock dla nowoczesnych – G-Squad GBD-200

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-200-9ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-200-9ER

Kolejny model wyglądem nie przypomina zupełnie wcześniejszego Mudmaster’a, ale ilością funkcji mu dorównuje. Seria G-Squad GBD-200 to sportowe zegarki, które cechuje multifunkcjonalność. Można w nich biegać, spacerować czy jeździć na rowerze, a dzięki komunikacji Bluetooth® zegarek łączy się ze smartfonem i rejestruje dane.
Oczywiście, to nie tylko zegarek treningowy, ale przede wszystkim czasomierz na co dzień. Wspomniany Bluetooth zapewnia także wyświetlanie powiadomień np. o połączeniach przychodzących, dzięki czemu nie przegapisz już żadnej wiadomości ani nieodebranego telefonu.
Tych nowoczesnych rozwiązań jest dużo więcej, a o wszystkich można przeczytać w naszym artykule “Zegarek G-Shock G-Squad GBD-200 – multifunkcjonalny”.

G-Shock dla aktywnych – G-Squad GBA-900

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBA-900-1A6ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBA-900-1A6ER

Kolejna z kolekcji G-Squad, ale inna niż wcześniejsze model GBD-200. Kolekcja G-Squad GBA-900 to prawdziwy kombajn. Ma wszystko, czego potrzebujesz od zegarka wspierającego aktywność fizyczną.
Dzięki komunikacji Bluetooth® z telefonem można korzystać z aplikacji G-Shock MOVE i śledzić postępy swoich treningów. Dowiesz się m.in. jaki dystans udało się pokonać, w jakim czasie czy ile kalorii zostało spalonych.
Ten zegarek ma w sobie tak wiele funkcji, że serii G-Squad GBA-900 poświęciliśmy cały artykuł Zegarek dla aktywnych i wymagających – Casio G-Shock G-SQUAD GBA-900.

G-Shock na spacer – Original GMA-S110GS

Zegarek damski Casio G-Shock Original GMA-S110GS-3AER
Zegarek damski Casio G-Shock Original GMA-S110GS-3AER

Paniom może spodobać się nowa linia zegarków G-Shock Original GMA-S110. Uwagę przyciąga transparentna obudowa w kolorze miętowym, podobnie jak silikonowy pasek. Dzięki temu zegarek jest wyjątkowo wiosenny.
Ale G-Shock to przede wszystkim funkcjonalność, a tych w tym modelu jest cała masa. Od stopera czy chronografu aż po system antywstrząsowy i podświetlaną tarczę.
Śmiały wygląd i przydatne funkcje – to cechy G-Shock Original.

G-Shock na specjalne okazje – Original MSG-B100DG-4AER

Zegarek damski Casio G-Shock Original MSG-B100DG-4AER
Zegarek damski Casio G-Shock Original MSG-B100DG-4AER

A jeśli któraś z pań chciałaby, żeby jej nowy G-Shock był ciut mniej sportowy, a ciut bardziej elegancki, to rekomendujemy model Original MSG-B100DG-4AER.
Obudowa pokryta różowo-złotą powłoką i bransoleta w tym samym kolorze kojarzą się z najdroższymi i najbardziej eleganckimi zegarkami, natomiast nowoczesnych funkcji jest tyle, ile w najlepszych sportowych czasomierzach.

Wybór nowego G-Shock to nie jest łatwa sprawa, ale w sklepie Minuta.pl umiemy doradzić. Skorzystaj z tego i wybierz zegarek dla siebie. Zapraszamy.