W biznesie trzeba się wyróżniać. Zobacz oryginalne zegarki do 2000 zł

23.05.2018 Zakupy

Sztywne garnitury i krawat zaciśnięty pod samą szyją dawno przestały być modne. Teraz liczy się swoboda, autentyczność i nieszablonowość. Przed wami oryginalne zegarki do 2000 zł.

Kiedyś dobrze przygotowany biznesmen musiał być elegancki i dopięty na ostatni guzik. Szczęśliwie doczekaliśmy się czasów, w których taka stylizacja jest wręcz źle widziana. Oczywiście nadal stawiamy na elegancję, ale niewymuszoną i nieskrępowaną. Mężczyzna powinien swoją postawą pokazywać profesjonalizm, komunikatywność i otwartość. Czarne garnitury tworzyły niepotrzebny dystans. Tym bardziej, że nowoczesny biznesmen musi być przystosowany do obecnych realiów, a te wręcz odrzucają ograniczenia na rzecz bezpretensjonalności. Przed wami oryginalne zegarki do 2000 zł.

Zegarek męski Doxa Slim Line Automatic 107.10.121.01

Kup teraz

Bliski klasyki, ale w innym wydaniu

Jeśli sytuacja wymaga zdecydowanej elegancji, która nakazuje założenie marynarki i koszuli, lepiej wybrać zegarek, który doskonale dopasuje się do takiego stylu. Z pomocą przychodzi Roamer. To jedna z marek najczęściej kojarzona z biznesem. Jest elegancka, a jej wzory dodają pewności siebie i przyciągają wzrok. Nie znaczy to, że musi być nudna i wymuszona. Dowodzi tego poniższy model, który wyróżnia się ciekawymi liniami, oszczędnym designem, przy jednocześnie dość ciekawych detalach. Jest zrównoważony i bez wątpienia przyciąga wzrok.

Zegarek męski Roamer Superior 50883741_55_05

Kup teraz

Surowy i niestereotypowy

Zegarki Junghansa mają to do siebie, że pasują każdemu mężczyźnie, który chce się wyróżniać minimalistyczna elegancją. Ich wzory są niemal ascetyczne i jednocześnie hipnotyzujące. Zawdzięczają to doskonałym projektom, które przywodzą na myśl najlepsze szkoły designu na świecie. Poniższy model to klasyka w czerni i bieli zaprojektowana przez Maxa Billa – architekta i rzeźbiarza. Pomimo tak bogatego designu, detale są surowe i zaskakują niewymuszoną elegancją.

Zegarek męski Junghans Max Bill Quartz 041.4462.00

Kup teraz

Wyrazisty i nieprzeciętny

Takie zegarki przyciągają uwagę. Wyróżniają się na tle innych i nie pozostają niezauważone. Jeśli zależy wam na czasomierzu, który ma mocną konstrukcję i zostanie zapamiętany na długo, wybierzcie coś z propozycji Citizena. Mają sportowy design i ciekawe funkcje, które pozwalają na wykorzystanie ich w zupełnie innych okolicznościach niż tylko spotkania biznesowe. Poniższy model to bestseller. Charakteryzuje go solidna konstrukcja koperty, technologia Eco-drive i mocna, męska stylistyka. Dodatkowo wyposażony jest w datownik, kalendarz automatyczny, czas kontrolowany radiowo, dwie strefy czasowe i alarm. Jego wodoszczelność sięga 20 ATM.

Zegarek męski Citizen Promaster Radio Controlled AT9030-55L

Kup teraz

Sportowa stylistyka łączy się ze szlachetną elegancją

Ci z was, którzy stawiają na bardzo swobodny design i kochają styl Hugo Boss, powinni zwrócić uwagę na linię Grand Prix. To wyjątkowe zegarki dla wyjątkowych mężczyzn. W poniższym modelu efektowny wygląd wyraża się w pięknie zaprojektowanej kopercie oraz tarczy ozdobionej zegarami i słonecznym szlifem, ale największe wrażenie robi perforowany pasek z naturalnej skóry w ciemnym kolorze. Wyposażony jest w chronograf, tachometr i datownik. Ten czasomierz to doskonały przykład na to, jak zaciera się granica pomiędzy zegarkami typowo biznesowymi a sportowymi.

Zegarek męski Hugo Boss Grand Prix 1513476

Kup teraz

Wyszukane wzornictwo dla wymagających mężczyzn

Są marki, których projekty zachwycają intrygującymi detalami i stylizacją, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Jedną z nich jest firma Zeppelin, która inspiruje się myślą techniczną legendarnych już niemieckich sterowców. Te zegarki to majstersztyk. Widać to po stylizowanych indeksach, smukłych wskazówkach i charakterystycznym logo nawiązującym do nazwy marki. W poniższym modelu wykorzystano mechanizm Miyota 6S21, posiada również datownik, tachometr oraz chronograf. Całość zawieszona jest na niezwykle eleganckim brązowym pasku.

Zegarek męski Zeppelin LZ126 Los Angeles ZE_7614_3

Kup teraz

Zegarki biznesowe już nie są tak oczywiste

Dotychczas mężczyźni szukający zegarków biznesowych poszukiwali klasycznych modeli zawieszonych na czarnych lub brązowych paskach. Dziś rzeczywistość jest zupełnie inna. Nadal klasyka pozostaje modna, ale nowoczesny biznesmen poszukuje nowoczesnych czasomierzy. Mają być takie jak on – zaskakujące, zdolne do dopasowania się w każdych okolicznościach i wyróżniające z tłumu. Chce być zapamiętany, więc sięga po wzory, które nie przejdą uwadze innych. Tak rozumianą elegancję lubimy najbardziej.

Te pięć zegarków, które wam dziś wskazaliśmy łamie stereotypy. To nie jest wszystko, co możemy wam zaproponować. Zapraszamy do obejrzenia innych czasomierzy, które zapierają dech w piersiach. Znajdziecie je w naszym sklepie.

Życzymy udanych zakupów