Wprost z padoku Formuły 1– unikatowy zegarek Casio Edifice ECB-10AT-1AER

09.06.2021 Zegarki

Świat sportu i zegarków przeplata się od lat. Wszystko zaczęło się od tego, że zegary wykorzystywano w najprostszy możliwy sposób – do pomiaru czasu np. w biegach. Obecnie wiele firm współpracuje z gwiazdami sportu lub sponsoruje określone zawody sportowe. Marka Edifice to partner najlepszych zawodów motorowych na świecie.

Zawrotną prędkość oraz zaawansowaną technologię odnaleźć można bez wątpienia w zawodach Formuły 1. To królowa sportów motoryzacyjnych. Dyscyplina sportu uwielbiana na całym świecie – od Chin, przez Europę, na obu Amerykach skończywszy.
Hasłem, które przyświeca marce Edifice jest “Speed & Intelligence”. Świat najszybszych bolidów oraz sportowych zegarków Casio Edifice uzupełniają się i przenikają, a z tego połączenia powstają wyjątkowe czasomierze.

Japońsko-włoski Casio Edifice ECB-10AT-1AER

W tym roku kolekcja Edifice powiększa się o wyjątkowy zegarek Edifice ECB-10AT-1AER. To połączenie japońskiej precyzji i technologii Casio oraz włoskiego charakteru zespołu Formuły 1 – Scuderia AlphaTauri. Zegarek stworzono bowiem przy współpracy z motoryzacyjnym teamem.

Ten piękny model powstał z myślą o tych, którzy cenią nietuzinkowy wygląd oraz niezawodność. I tak jak w świecie Formuły 1 rozwój technologii jest drogą do sukcesu, tak w zegarkach Casio Edificie zastosowane rozwiązania techniczne są na najwyższym poziomie. Doskonałym przykładem jest najnowszy model ECB-10AT-1AER, który naszpikowany jest nowinkami technologicznymi. Wszystko po to, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zegarek męski Casio Edifice Scuderia AlphaTauri ECB-10AT-1AER
Zegarek męski Casio Edifice Scuderia AlphaTauri ECB-10AT-1AER

Komunikacja z telefonem

Telefony komórkowe są tak powszechne, że trudno wyobrazić sobie nasze funkcjonowanie, gdy nie było ich na świecie. Komórki stały się przenośnymi biurami, które mamy zawsze przy sobie. Najnowszy zegarek Edificie dzięki zastosowaniu technologii smartphone link łączy się z telefonem komórkowym.

Dzięki tej funkcji użytkownik zegarka może m.in. zautomatyzować pobieranie danych do aktualizacji czasu. Jest to szczególnie potrzebne podczas podróżowania między strefami czasowymi. Funkcja World Time pozwala ustalić, jaka jest aktualna godzina w różnych strefach czasowych.

Niewątpliwie bardzo przydatną funkcją może okazać się Phone Finder. Może, gdyż nikomu nie życzymy zgubienia telefonu. Oby ta technologia Edifice nigdy nie musiała być wykorzystana. Jednak zdarzają się niestety i takie sytuacje. Wówczas zamiast załamywać ręce wystarczy dłużej przytrzymać przycisk zegarka. Dzięki łączności Bluetooth telefon wyda dźwięk i wskaże położenie telefonu.

Trwałość i szyk

Oprócz wyjątkowych rozwiązań komunikacji z telefonem, zegarek Edifice ECB-10AT-1AER to również najwyższej klasy wykończenia, czyli coś, z czego słynie Casio. Dbałość o szczegóły i detale, a przy tym wysoka jakość zastosowanych rozwiązań – to znaki firmowe tego japońskiego producenta.

W najnowszym Edificie użyte zostało bardzo wytrzymałe szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że zegarek będzie porysowany, a tarcza stanie się nieczytelna.

Dodatkowo mechanizm ukryty jest w trwałej, stalowej kopercie. Zapewnia ona doskonałą ochronę, a przy tym wygląda bardzo szykownie na przegubie nowoczesnego mężczyzny. Uzupełnieniem jest wygodny pasek z tworzywa sztucznego zapinany na sprzączkę.

Włoski charakter Formuły 1

Współpraca Casio Edificie z teamem Scuderia AlphaTauri zaowocowała wyjątkowym designem zegarka. Najnowszy Edifice ECB-10AT-1AER utrzymany jest w kolorystyce włoskiego zespołu Formuły 1. Dominuje kolor niebieski, który symbolizuje kreatywność i dynamizm. Do tego szarości, które wraz ze stalową kopertą, tworzą nowoczesny design.

Nie można oczywiście zapomnieć o odesłaniach do królowej sportów motorowych. Na tarczy oraz sprzączce znajdują się logotypy Scuderia AlphaTauri, co podkreśla sportowy charakter czasomierza.

Całość stanowi bardzo gustowne połączenie doskonale wpisujące się w oczekiwania nowoczesnego i przedsiębiorczego mężczyzny.

Poczuj się wyjątkowo, dołącz do rodziny Scuderia Alpha Tauri i skuś się na najnowszy Casio Edifice ECB-10AT-1AER. Znajdziecie go w ofercie marki Casio Edifice w sklepie Minuta.pl.