Zegarek męski Orient Automatic FAC0000CA0 – zegarki z Instagrama

09.02.2018 Zakupy

Klasyczny, elegancki i pełen uroku – taki jest zegarek męski Orient. Zobaczcie jego ascetyczny design i sprawdźcie, komu pasuje.

Znaleźliśmy to zdjęcie na Instagramie u użytkownika danielmaaaa i zachwyciło nas z dwóch powodów. Przede wszystkim dlatego, że to piękny zegarek, który świetnie wygląda z jasną koszulą, a po drugie ze względu na opis zdjęcia. Daniel zacytował Brusa Lee:

“Jeśli kochasz życie, nie marnuj czasu, bo czas jest tym, z czego składa się życie”

I powinien o tym wiedzieć każdy. Piękną oprawą tych słów jest właśnie zegarek męski Orient Automatic FAC0000CA0.

To jeden z najciekawszych czasomierzy z serii Bambino. Srebrna koperta ze stali nierdzewnej, szara tarcza i czarny skórzany pasek sprawiają, że będzie doskonałym wyborem dla eleganckiego mężczyzny, który lubi dobrze wyglądać w każdych okolicznościach. Uroku dodaje mu dyskretny datownik na godzinie 3. Wodoszczelność tego zegarka sięga 3ATM.

Zegarek został wyprodukowany również w innych wersjach kolorystycznych, w tym w wersji granatowej – FAC0000DD0. Należy podkreślić, że najnowsza odsłona tego modelu dostępna jest w naszym sklepie i można przeczytać o niej w artykule Recenzja zegarka Orient Bambino v4 [FAC08003A0].

Zobaczcie propozycję danielmaaaa z niesamowitym Orient Bambino v3:

Zapraszamy do zapoznania się z innymi męskimi zegarkami marki Orient 🙂