Eleganckie i kobiece zegarki na elastycznych bransoletach – Timex Classic Stretch Bangle na lato

31.07.2019 Zakupy

Timex Classic to dość obszerna kolekcja, w której znajdziecie sporo uniwersalnych i klasycznych propozycji marki, ale nie tylko. Tym razem chcemy wam przedstawić czasomierze z linii projektowej Stretch Bangle, które znakomicie połączyły elegancki design i ciekawe rozwiązania – zobaczcie zegarki na elastycznych bransoletach.

Timex to jedna z niewielu marek o tak bogatej ofercie zegarków – to setki modeli, których urozmaicony design i interesujące projekty kuszą wielu klientów poszukujących czasomierzy w atrakcyjnej grupie cenowej. Co ważniejsze, w jej propozycjach odnajdzie się każdy – bez względu na styl, preferencje czy poszukiwane funkcjonalności.

Stąd też sporo odważnych i oryginalnych czasomierzy, które wymykają się sztywno określonym normom.

zegarki na elastycznych bransoletach

Timex to także producent, który nie zapomina o nieszablonowych projektach, szczególnie tych wyróżniających się na tle konkurencji – jeden z nich opisaliśmy w publikacji “Timex Variety Box Set – sześć odsłon jednego zegarka!”. Tym razem przedstawimy nieco inne zegarki – kolekcję Timex Classic Stretch Bangle, w której szykowna estetyka idzie w parze z wygodnymi bransoletami.

Zegarek damski Timex Classic TW2R92900

Kup teraz

Zegarki na elastycznych bransoletach

Kolekcja obejmuje dwie linie projektowe, które połączyła wspólna koncepcja elastycznej bransolety i chociaż ta nie jest nowością w branży zegarmistrzowskiej, to z pewnością trudno będzie znaleźć podobne rozwiązania w asortymencie innych producentów.

Budzi to lekkie zdziwienie, ponieważ dobrze zaprojektowana i wykonana bransoleta jest w stanie zagwarantować trwałość i wygodę noszenia. Tym bardziej w projektach marki Timex, w których połączono prosty i lekko wyprofilowany element biżuteryjnej bransolety oraz elastyczne ogniwa o dość prostym splocie.

Poniżej możecie zobaczyć, jak dokładnie to wygląda.

Timex Classic Stretch Bangle

Sporym atutem jest to, że ten typ bransolet nie wymagają osobnego zapięcia, ponieważ ich elastyczna część rozszerza się w takim stopniu, aby umożliwić wsunięcie zegarka przez dłoń i jego stabilne ułożenie na nadgarstku. Co ważniejsze, brak zapięcia i konieczność rozszerzenia ogniw, uniemożliwia niekontrolowane rozpięcie i zgubienie go.

Elastyczne bransolety nadają także modelom bardziej biżuteryjnego wyglądu, ponieważ zdecydowanie bliżej im do atrakcyjnych i modnych ostatnio bransoletek, co szczególnie sprzyja letnim i zwiewnym stylizacjom. To zauważyła Agnieszka, która wystawiła jednemu z modeli z tej serii wysoką ocenę – “Zegarek jest śliczny, delikatny i kobiecy 🙂 idealnie się prezentuje do sukienek”.

Zegarek damski Timex Classic TW2R98900

Kup teraz

Jak wcześniej wspomnieliśmy, seria ma dwie odsłony stylistyczne. Jedna z nich to zegarki dość klasyczne, w których zastosowano ciekawie wyprofilowaną bransoletę. To zdecydowanie bardziej tradycyjna propozycja, która spodoba się miłośniczkom delikatnych i kobiecych zegarków. Druga jest bardziej nowoczesna i stawia na najnowsze trendy w projektowaniu damskich czasomierzy, między innymi na wyraźne kontrasty i minimalistyczne linie.

Bez względu na linię projektową, średnica kopert wynosi 25 mm – to niewielki rozmiar charakterystyczny dla modeli utrzymanych w eleganckim stylu.

Zegarek damski Timex Classic TW2R98700

Kup teraz

Subtelne różnice znajdziecie również w designie tarcz. Pierwsza z nich posiada jedynie indeksy liniowe, które zostały ułożone na fakturowanej powierzchni – gilosz układa się okręgami od części centralnej, aż do krańca tarczy.

Druga linia wygląda trochę inaczej – tarczę podzielono na dwa sektory – jeden zdobiony słonecznym grawerem i drugi matowy. Do projektu dodano również cztery indeksy arabskie o klasycznym wykroju.

Zegarek damski Timex Classic TW2R92700

Kup teraz

Bez względu na stylistykę, zegarki zwracają na siebie uwagę. Z jednej strony to dość subtelne i eleganckie propozycje na wyjątkowe okazje, z drugiej są na tyle uniwersalne, że spodobają się kobietom poszukującym niewielkich, ale szykownych dodatków na co dzień.

Trzeba przyznać, że zegarki na elastycznych bransoletach są interesującą propozycją nie tylko na lato. Jeśli chcecie zobaczyć pozostałe modele z serii Timex Classic Stretch Bangle i inne oryginalne projekty dla kobiet, zajrzycie do oferty Timex.