Zegarki Vostok Europe na targach Gold Expo w Warszawie – najnowsza kolekcja już w listopadzie

14.10.2018 Nowości

Na początku października odbyły się jedne z najważniejszych targów jubilersko-złotniczych w Polsce. Poljot Euro – dystrybutor znakomitej litewskiej marki VE zaprezentował najnowsze zegarki Vostok Europe ze swojego portfolio.

W dniach 4-6 października 2018 roku, w warszawskim Centrum Expo XXI odbyła się kolejna edycja targów Gold Expo, które zostały zorganizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej. Jednym z wystawców była firma Poljot Euro, która jest dystrybutorem kilku znaczących na polskim rynku marek, między innymi Vostok Europe – wyjątkowego producenta zegarków.

Poljot Euro - dystrybutor znakomitej litewskiej marki VE

Zegarki Vostok Europe – ekstremalny design i ekstremalne możliwości

Marka jest obecna na rynku od 2004 roku, kiedy po raz pierwszy zaprezentowała swoje zegarki. Natychmiast zyskały uznanie branży i miłośników dobrych czasomierzy, bo połączyły coś, co wydawało się niemożliwe – wyjątkową estetykę, której nigdzie indziej nie znajdziecie, świetne mechanizmy oraz spektakularną wytrzymałość.

Każda linia projektowa marki nawiązywała do najważniejszych odkryć, wynalazków i osiągnięć myśli technicznej. Dlatego w ofercie znalazły się docenione serie, takie jak na przykład: ekskluzywna Gaz 14 Limousine, tytanowa Almaz Space Grand Chrono Titanium czy kolekcja Expedition, poświęcona legendarnej ekspedycji North Pole 1 z 1937 roku. Nowości marki nadal symbolicznie nawiązują do ekstremalnych sytuacji i są równie bezkompromisowe, a przy okazji targów mogliśmy je zobaczyć na własne oczy.

Nowości Vostok Europe

Zegarki Vostok Europe dedykowane są osobom aktywnym i wymagającym, stąd ogromne zainteresowanie nimi wśród osób związanych z ekstremalnymi sportami. Sama marka chętnie angażuje jako ambasadorów słynnych sportowców, którzy przekraczają codziennie ludzkie możliwości. Wśród nich jest Žydrunas Savickas – najsilniejszy człowiek świata, Jurgis Kairys – pilot akrobatyczny, Benediktas Vanagas – kierowca rajdowy (ciekawostką jest to, że podczas Rajdów Dakar jeździł z polskim pilotem- Sebastianem Rozwadowskim) czy Danae Varveri – mistrzyni freedivingu.

Takie osobowości wymagają zegarków dla mistrzów, a Vostok Europe potrafi sprostać ich wymaganiom. Zegarki cechuje olbrzymia wytrzymałość na zmieniające się warunki atmosferyczne, a ich wodoszczelność sięga nawet do 30 ATM. Ponadto, często wyposażone są w zawory helowe, tuby trytowe, które umożliwiają odczytanie godziny z zupełnych ciemnościach oraz szkła typu K1, które znacznie podnoszą ich odporność na uderzenia.

Nowe zegarki Vostok Europe

Nowości Vostok Europe

Odwiedzający targi mogli zobaczyć najnowsze propozycje marki, z których każda ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Wśród nowości znalazła się kolekcja Expedition Everest Underground, która upamiętnia 5. rocznicę ekspedycji do najgłębszej jaskini świata – Krubera-Voronia (2197 m.), podczas której wszyscy korzystali z zegarków Vostok Europe. W ofercie znalazły się też propozycje z kolekcji Energia, które tym razem zaprezentowano w bardziej eleganckiej odsłonie oraz kilka nowych zegarków Limousine-14.

Nowe zegarki Vostok Europe znajdą się w naszym sklepie w listopadzie tego roku i natychmiast was o tym poinformujemy. Przybliżymy też poszczególne modele i ich największe atuty.

Zapowiada się ekstremalna zima pod znakiem Vostok Europe, a my nie możemy już się doczekać. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki już teraz.