Zegarkowy Black Week

19.11.2021 Zegarki Promocje

Jesteś fanką lub fanem okazji? Polujesz na najlepsze produkty? W takim razie nie przegap możliwości i znajdź swój wymarzony zegarek.

Tak zwany Black Friday przywędrował do Polski zza Oceanu. W Stanach Zjednoczonych to już wieloletnia tradycja, że w piątek po Święcie Dziękczynienia (które zawsze obchodzi się w czwarty czwartek listopada) rozpoczyna się sezon przedświątecznych zakupów i promocji.
Aby kupić sobie lub komuś zegarek zawsze jest odpowiedni moment. Z jednej strony to ozdoba, z drugiej – praktyczny dodatek. Jeśli jednak czekaliście aż do listopada, to mamy świetną wiadomość.
W sklepie Minuta.pl trwa w najlepsze Black Week przygotowany specjalnie dla Was! Nie ma się więc co ociągać, trzeba działać!
Wśród wielu zegarków, które są do wyboru, spójrzcie na niemieckie czasomierze Zeppelin, Iron Annie albo Bauhaus. Jesteśmy pewni, że dla wielu z Was to będzie miłość od pierwszego wejrzenia.

Jakość made in Germany

Marka Zeppelin, choć swoim wiekiem nie może się równać z najstarszymi “szwajcarami”, to śmiało może konkurować z nimi jakością wykonania. Te niemieckie zegarki wręcz słyną z tego, jak precyzyjnie są one zaprojektowane, a następnie wyprodukowane. Mają przy tym jeszcze jedną charakterystyczną cechę – osobliwy i niepowtarzalny wygląd.

A skoro to Black Week, to w takim razie przyjrzyjmy się czarnemu zegarkowi Zeppelin.

Zegarek męski Zeppelin LZ129 Hindenburg ZE_7066_2
Zegarek męski Zeppelin LZ129 Hindenburg ZE_7066_2

To na wskroś “zeppelinowy” model. Regularna, okrągła tarcza, prosty i czytelny cyferblat, stonowana kolorystyka. Słowem – elegancki minimalizm.
Jeśli więc poszukujesz klasycznego, męskiego zegarka automatycznego dla siebie lub dla bliskiego Ci mężczyzny, to może ten Black Week jest okazją, aby sięgnąć po Zeppelin LZ129 Hindenburg.

Zegarek męski Iron Annie Bauhaus IA_5044_2
Zegarek męski Iron Annie Bauhaus IA_5044_2

Miało być black i jest black! A przy tym jak elegancko, jak gustownie. Zegarek marki Iron Annie z kolekcji Bauhaus to kwintesencja minimalizmu i użyteczności. Jest prosto, jest czytelnie, jest stylowo – wszytko zgodnie z filozofią Bauhaus. Ta seria zegarków Iron Annie bierze swoją nazwę od niemieckiej filozofii architektoniczno-rzemieślniczej.

Zupełnie tak samo jak… marka Bauhaus. Te niemieckie zegarki są przesiąknięte bauhausowską filozofią. Wystarczy spojrzeć na jeden z modeli, żeby się dobitnie o tym przekonać.

Zegarek męski Bauhaus BA_2130_2
Zegarek męski Bauhaus BA_2130_2

Klasyczna forma, symetria, brak zbytecznych ozdobników, przejrzystość i czytelność. Tak można opisać ten piękny zegarek męski. Jak widzicie, jego styl przypomina nieco wcześniejsze zegarki Zeppelin, a szczególnie Iron Annie. To zasługa tego, że wszystkie łączy bauhausowska stylistyka, z tym że w marce Bauhaus jest ona najmocniej wyeksponowana.

Dodajmy kolorów w Black Week

Rozwiewamy wątpliwości – niemieckie zegarki Zeppelin, Iron Annie czy Bauhaus to nie tylko szarości i czerń. Wśród nich są także modele barwne i nietuzinkowe, a nawet nieco egzotyczne.

Zegarek damski Zeppelin Mandala ZE_8131_1
Zegarek damski Zeppelin Mandala ZE_8131_1

Model Zeppelin Mandala nawiązuje do wschodnioazjatyckiej stylistyki. Tym, co łączy niemiecką formę i orientalny charakter mandali, jest symetria.
Tylko spójrzcie, jak idealnie spasowany jest wzór na cyferblacie, sekundnik nad godziną szóstą (to ta mała rozeta) oraz indeks liniowy biegnący wokół koperty. Cała kompozycja dopieszczona jest jeszcze barwnym paskiem.
Taki czasomierz to prawdziwa perełka podczas Black Week!

Zegarek damski Iron Annie Bauhaus Lady IA_5071_1
Zegarek damski Iron Annie Bauhaus Lady IA_5071_1

Wróćmy na koniec do stylu Bauhaus. Marka Iron Annie pokazuje jak połączyć prosty minimalizm z niewielką dawką ozdobników. W tym zegarku, który widzicie powyżej, czysta forma tarczy jest przełamana osobliwym paskiem z naturalnej skóry.
W efekcie otrzymujemy damski zegarek o ciekawej fakturze zapięcia, który wygląda przy tym bardzo elegancko i ponadczasowo.

Black Week to świetny moment na zakup zegarka. Jeśli nosisz się z tym zamiarem od dłuższego czasu, to nie ma co zwlekać! Następny taki tydzień dopiero za rok!

Lubimy sprawiać przyjemność naszym klientom. Dlatego koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu Minuta.pl i przekonajcie się, jakie niezwykłe okazje przygotowaliśmy specjalnie dla Was!