Wyjątkowy zestaw dla kobiety

05.03.2022 Zegarki Prezenty

Zegarek w prezencie to świetny wybór. Jeszcze lepiej, gdy jest pięknie zapakowany. A najlepiej, gdy jest oferowany jako zestaw. Dla kobiety to doskonały upominek.

Zdarza się jeszcze, choć już coraz rzadziej, że gdzieniegdzie można usłyszeć stary zabobon: “Nie kupuje się zegarka w prezencie”. Niestety, z tego rodzaju historyjkami jest tak, że musi jeszcze wiele wody upłynąć, zanim znikną one na dobre.
Oczywiście, my dołożyliśmy do tego swoją cegiełkę i rozprawiliśmy się z tym przesądem w artykule “Dlaczego nie kupuje się zegarka na prezent?

Skoro już wiemy, że czasomierz to dobry pomysł na upominek, to pora pomyśleć, jak on ma wyglądać. I tu śpieszymy z pomocą, ponieważ chcemy pokazać nie lada gratkę.

Oto zegarek w zestawie, coś zupełnie wyjątkowego, co przygotowała marka Adriatica dla pań.

Adriatica Essence daje wybór

To, że wybrać zegarek wcale nie jest tak prosto, wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek chcieli go kupić. A co dopiero zakup w prezencie! Trzeba się mocno zastanowić i nagłowić, jak wybrać najlepszy model.
Oto rozwiązanie dylematów!

Zegarek damski Adriatica Essence A3646.5113QBL-SET
Zegarek damski Adriatica Essence A3646.5113QBL-SET

W kolekcji Adriatica Essence znajdują się wyjątkowe zestawy, które z całą pewnością sprawią, że każda z pań będzie nimi oczarowana.
Co znajduje się w magicznym pudełku?

Oczywiście zegarek, ale nie byle jaki. To kwarcowa Adriatica działająca na wyjątkowo cenionym mechanizmie Ronda 783. Tak, wiemy, że to oznaczenie może Wam nic nie mówić. Wyjaśniamy zatem, że mechanizm ten jest stosowany w szwajcarskich zegarkach słynących z legendarnej już jakości.
Drugim elementem w zestawie jest dodatkowy pasek. I tu dochodzimy do sedna sprawy.

Zestawy Adriatica Essence pozwalają na dowolną konfigurację – albo zegarek z bransoletką mesh, albo ze skórzanym paskiem. Czyż to nie genialne!?

Zegarek damski Adriatica Essence A3646.5114QBL-SET
Zegarek damski Adriatica Essence A3646.5114QBL-SET

Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne zestawu, tak aby każda z pań mogła dobrać taki, który najbardziej pasuje do jej stylu.

Można wybrać zegarek ze srebrną obudową i bransoletką oraz strojną tarczą w tym samym kolorze.
Drugą opcją jest model oparty na tej samej kolorystyce, ale zamiast srebrnego cyferblatu mamy głęboką czerń.
Do jednego i do drugiego srebrnego zestawu dodawany jest czarny skórzany pasek. Czy tarcza będzie srebrna, czy czarna, dodatkowe zapięcie współgra z zegarkiem wyśmienicie.

Ostatnia wersja jest inna, bowiem czasomierz został zaprojektowany na obudowie w kolorze różowego złota i w tym samy kolorze jest meshowa bransoletka. Jednak w przypadku tego zestawu, skórzany pasek jest srebrny tak jak cyferblat w tym zegarku.

Zegarek damski Adriatica Essence A3646.9117QGR-SET
Zegarek damski Adriatica Essence A3646.9117QGR-SET

Co daje kreatywny zestaw

Choć to nie jest zabawa w małego majsterkowicza, to jednak możliwość zmiany zapięcia daje dużą przyjemność. Dzięki takiemu zestawowi można “uaktualnić” zegarek o takie zapięcie, na jakie akurat jest ochota.

Wolisz, aby podczas codziennych aktywności zegarek był zapięty na pasku? Proszę bardzo! Masz ochotę pójść na kolację do restauracji w swoim zegarku Adriatica, ale chcesz, żeby on wyglądał bardziej biżuteryjnie? Wykorzystaj bransoletkę mesh!

Zestaw Adriatica Essence daje kobietom dużą dowolność w komponowaniu swojego stylu, a właściwie stylu swoich dodatków. I w zależności od tego, do jakich okoliczności czy do jakiej stylizacji zakładany jest zegarek, można swobodnie go dopasować. To tak naprawdę dwa zegarki w jednym!

Jeśli więc szukasz prezentu dla kobiety, oto doskonały pomysł, jak sprawić, aby upominek był w stu procentach trafiony.

Zestawy Adriatica Essence oraz inne modele tej znanej szwajcarskiej marki znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego witryny w internecie, albo do odwiedzenia naszego butiku w Warszawie. Z przyjemnością pomożemy, doradzimy i opowiemy o naszych zegarkach. Zapraszamy!