Zegarek męski Suunto Spartan Sport Black SS022649000 – zegarki z Instagrama

27.02.2018 Zakupy

Męski zegarek na kobiecym nadgarstku od dawna nie jest sensacją, tym bardziej, jeśli myślimy o smartwatchu Suunto Spartan Sport Black SS022649000. Pokaźne rozmiary stoją w opozycji do lekkości i komfortu użytkowania.

Blogerka i miłośniczka sportu – charlottehbest wybrała zegarek męski Suunto Spartan Sport Black SS022649000 na towarzysza codziennych treningów.

Dlaczego? Jej wybór jest oczywisty – to smartwatch szczególnie dedykowany osobom, które chcą trenować ze wsparciem odpowiednich narzędzi. Wygląda na to, że Suunto Spartan ma wszystko, czego może potrzebować pasjonat aktywnego trybu życia.

Ten nowoczesny smartwatch GPS przystosowany jest do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Pewnie dlatego zwrócił uwagę miłośniczki triatlonów, bo doskonale radzi sobie z mierzeniem dystansów, planowaniem treningów i opracowywaniem nowych tras. Wodoszczelność sięga 10 ATM, co umożliwia swobodne pływanie i zanurzanie zegarka w wodzie.

Nawigacja GPS, wysokościomierz, kompas, pomiar tętna, Bluetooth Smart i 80 skonfigurowanych programów sportowych to tylko część jego możliwości, bo zegarek można personalizować zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Więcej informacji na jego temat znajdziecie klikając w zdjęcie powyżej.

Zobaczcie, jak radzi sobie w trakcie treningu z charlottehbest:

Zapraszamy do poznania pełnej oferty zegarków Suunto.

Udanych zakupów 🙂