Zegarki SUUNTO

Fińska marka SUUNTO powstała ponad 75 lat temu z inicjatywy miłośnika biegów na orientację.

Początkowo firma produkowała kompasy z wypełnioną kapsułą. Po rozwinięciu produkcji kompasów marynistycznych w latach 50-tych SUUNTO rozpoczęło w roku 1960 produkcję kompasu nurkowego stając się wiodącym producentem na rynku światowym.

W 1987 roku powstał pierwszy, zaawansowany komputer dla nurka. Był to jeden z pierwszych komputerów na świecie oraz jedyny (wtedy) posiadający zapisany w pamięci profil nurkowania.

Kilkanaście lat później, w roku 1999 roku na bazie szerokich doświadczeń produkcyjnych i konstruktorskich firmy powstają pierwsze modele zegarków SUUNTO.

SUUNTO jest wiodącym producentem na rynku nurkowym ale nie tylko. Firma rozwinęła produkcję na potrzeby szerokiej gamy sportów takich jak: golf, żeglarstwo, sporty zimowe (narty, snowboard). Ma w swoim portfolio również sprzęty przeznaczone dla szeroko pojętego sportu outdorowego.

SUUNTO wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów czego najlepszym dowodem jest kolekcja sportowych zegarków SPARTAN. Oprócz pomiaru tętna oraz liczby spalonych kalorii zegarki wyposażone są w nawigację GPS oraz obsługują ponad 80 dyscyplin sportowych.

Zegarki SUUNTO SPARTAN podzielone są na dwie pod kolekcje SPARTAN ULTRA oraz SPARTAN SPORT.

Zgodnie z aktualnymi trendami światowymi SUUNTO jest w tej chwili producentem globalnym będąc równocześnie częścią koncernu światowego AMERSPORT skupiającego najlepsze marki producentów sportowych.

Znaleziono: 20
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00 SOB. OD 10.00 DO 16.00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×