Zegarki Lorus – marki, które musisz znać

14.03.2018 Marki, które musisz znać

Lorus w krótkim czasie osiągnął międzynarodowy sukces. Zaprezentował czasomierze, które są jednocześnie atrakcyjne, modne, solidne, a do tego oferowane w bardzo przystępnej cenie. Zobaczcie, czym dokładnie zegarki Lorus skusiły miliony konsumentów.

Historia Lorusa nie sięga daleko, bo do 1982 roku, ale już w ciągu pierwszych lat działalności zyskał popularność, o której niektórzy mogliby tylko pomarzyć. Dlaczego? Bo pokazał, że można robić dobrej jakości zegarki i wcale nie trzeba do tego ogromnych nakładów finansowych. Ku uciesze klientów, przełożyło się to bezpośrednio na finalną cenę produktu.

Zegarek Lorus

W tej grupie cenowej to jedna z bardziej zaufanych firm. Nic więc dziwnego, że postawiła na hasło “A watch you can trust” (Zegarek, któremu możesz zaufać).

Lorus należy do japońskiego koncernu Seiko Watch Corporation

Dzięki takiemu powinowactwu, firma mogła rozwijać się i czerpać nie tylko z doświadczenia, ale również z dostępnych technologii. Warto zauważyć, że w zegarkach Lorusa znajdziemy mechanizmy Seiko produkowane tylko dla nich, co ma duże znaczenie zarówno w ich jakości i trwałości, ale przede wszystkim w zaufaniu, jakim otaczają Lorusa posiadacze tych czasomierzy.

Duży wpływ na odbiór marki ma opinia o Seiko, która uznana jest za jedną z najważniejszych i najbardziej solidnych firm na świecie, a to przekłada się na ocenę wszystkich marek należących do tej grupy handlowej.

Zegarek męski Lorus Sports RM349EX9

Kup teraz

Oferta zegarków Lorus to szeroki wybór wzorów

Zegarki Lorus prezentowane są w bardzo szerokiej gamie modeli. Nie mówimy tu tylko o czasomierzach sportowych czy casualowych, ale o naprawde sporej różnorodności, w której dominują modna estetyka i ciekawe, zrównoważone projekty.

Obok zegarków typowo sportowych, wyposażonych w chronografy, znajdziemy zegarki modowe, biznesowe oraz szczególnie ostatnio popularne modele Urban, które zaskakują prostym, ale wyrafinowanym wyglądem. Tutaj nowoczesność łączy się z dobrym stylem miejskim.

Zegarek męski Lorus Urban RM357EX9

Kup teraz

Lorus posiada w ofercie zegarki męskie, damskie i dziecięce w bogatej kolorystyce i praktycznie każdym stylu. Pokazuje to, że producent stara się być na tyle indywidualny, ale jednocześnie otwarty na bardzo odmienne wzornictwo, że w gronie jego klientów może się znaleźć naprawdę każdy. Tym bardziej, że rokrocznie pojawia się około 300 nowych modeli, które mają zaspokajać potrzeby osób podążających za bieżącymi trendami.

Ile zapłacimy za zegarki Lorus?

Marka perfekcyjnie radzi sobie z projektowaniem zegarków, które mają być tanie, niezawodne i spełniać oczekiwania klientów szukających czasomierzy ładnych i praktycznych np. pod względem wodoszczelności. Dlatego stosunek jakości do ceny faktycznie może zaskakiwać.

Za zegarki męskie zapłacimy od 89 do 549 zł. Zegarki damskie utrzymują się na podobnym pułapie cenowym.

Zegarek damski Lorus Women RG211NX9

Kup teraz

Zaprojektowane by zachwycać. Stworzone by trwać

Motto Lorusa oddaje wszystkie zalety tych czasomierzy. Począwszy od dobrych mechanizmów kwarcowych zasilanych bateriami, aż po materiały użyte do produkcji kopert i pasków. Głównie są to stal szlachetna, tytan, naturalne skóry oraz złocenia. I przy tych ostatnich warto się na chwile zatrzymać, bo nakładane są dokładnie tą samą techniką, co w przypadku Seiko, a to gwarantuje trwałość powłoki przez lata.

Zegarek damski Lorus Women RG240LX9

Kup teraz

Niezwykle cieszy nas fakt, że Lorus niedawno dołączył do naszej oferty. Jeśli jesteście zainteresowani ich produktami, zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem zegarków Lorus.

Życzymy udanych zakupów 😀