Zegarki Lorus

Lorus jest jedną z najbardziej popularnych marek na polskim rynku i chociaż wydawałoby się, że producent nie ma długich korzeni na rynku zegarmistrzowskim, to trzeba pamiętać, że jego początki i rozwój związane są z firmą Seiko Watch Corporation. Dzięki temu zegarki Lorus mają spory udział w rynku zegarkowym na świecie.

Historia i filozofia marki

Lorus powstał w 1982 roku i natychmiast zdobył ogromną popularność oferując zegarki kwarcowe w przystepnej cenie. Marka od początku związana była z bardzo popularną i szanowaną na rynku zegarmistrzowskim - firmą Seiko, więc jej sukces był niemal w 100% pewny. Seiko znana jest ze sporych inwestycji w rozwój technologiczny i tradycji zegarmistrzowskich, z których Lorus zaczął czerpać pełnymi garściami. Tym sposobem, mógł zaoferować zegarki znacznie tańsze, ale nadal bardzo wysokiej jakości. Trzeba pamiętać, że w latach 80. technologia kwarcowa nie była jeszcze tak popularna, jak dziś, ale oczywistym było, że odniesie spektakularny sukces. Sukcesywnie, rok po roku, coraz więcej konsumentów nabywało czasomierze o takim mechanizmie, a zegarki Lorus stawały się coraz bardziej interesujące, nie tylko ze względu na zastosowaną technologię, ale również dlatego, że były atrakcyjne wizualnie. Przemawiała za nimi nowoczesność i nowatorski design. Dlatego właśnie dewizą marki jest - Zaprojektowane by zachwycać. Stworzone by trwać.

Zegarki Lorus - jakość i dobra cena

Lorus ma bardzo szeroką ofertę. Znajdziemy w niej zegarki męskie, damskie i dziecięce. Co więcej, deklaruje, że projektuje z myślą o różnych grupach konsumentów i jest nastawiona na realizację wszystkich ich potrzeb. Dlatego w jej propozycjach znajdziemy zegarki eleganckie, biznesowe, sportowe i casualowe. Wszystko w bardzo modnym i świeżym designie. Wynika z tego, że klientem marki Lorus może zostać każdy bez względu na wiek, potrzeby i oczekiwania wobec zegarków, tym bardziej, że corocznie wprowadzanych jest około 300 nowych modeli w atrakcyjnych cenach. Aktualnie zegarki Lorus obecne są na wszystkich kontynentach, w 69 krajach na świecie, a ich popularność nie słabnie. To bardzo dobra propozycja dla klientów szukających dobrego i niezawodnego zegarka w niskiej cenie.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 152
 • Strona 1 z 3
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×