fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Marka LE CORONE jest zupełnie nowatorskim pomysłem na biżuterię. Powstała w 2011 roku. Stworzona przez projektantkę biżuterii Lorenze Barboni. Projektantka zainspirowała się portretem Marii Burgundzkiej z roku 1447. Na ręku księżnej widoczny jest, po raz pierwszy w malarstwie, zaręczynowy pierścień z diamentem.

Najważniejsze w kolekcji LE CORONE są właśnie pierścionki. Przypominające pierścionki zaręczynowe, która każda kobieta chciałaby mieć, ale w nowoczesnej, a jednocześnie stylowej odsłonie. Pierścionek zaręczynowy ma kilkusetletnią tradycję, a pierścionki Le Corone są współczesną wariacją na ich temat.

Wykonane są w jednym rozmiarze z nieuczulającego silikonu oraz z najwyższej jakości cyrkonii, umieszczonej w srebrnej lub złotej części w kształcie korony.

Dostępne są bardzo proste, minimalistyczne wzory - kolekcje Forever czy Classic, oraz bardziej widoczne i zwracające uwagę jak Trilogy, Magnum i Magnum Luxury.

Każda kobieta może dobrać produkt pasujący do jej osobowości. Do wyboru jest 5 kolekcji pierścionków, bransoletek, naszyjników oraz kolczyków oraz wiele kolorów, dobranych zgodnie z najnowszymi trendami letnimi i zimowymi. Zaletą Le Corone jest unikatowość w wykorzystaniu materiałów - obrączki są wykonane z silikonu: bardzo wygodnego w noszeniu i miłego w dotyku. Obrączkę, wykonaną w jednym rozmiarze można bardzo łatwo dopasować do każdego palca. Oprawa cyrkonii wykonana jest z pokrytego złotem srebra lub rodu.

Myślą przewodnią którą kieruje się projektantka jest "ciesz się codziennym luksusem".

Usuń wszystkie opcje
Atrybut
Le Corone Usuń opcję
Kategoria
Biżuteria damska Usuń opcję
Wysyłamy w 48h
349
Wysyłamy natychmiast
299
Wysyłamy natychmiast
232
Wysyłamy natychmiast
199
Reklama - pod listą produktów