Zegarki damskie Zeppelin

Zegarki damskie Zeppelin

Producentem zegarków damskich Zeppelin jest niemiecka firma POINT tec Electronic GmbH. Pod marką tą kryją się bogato zdobione czasomierze, które zachwycają niezwykłym designem.

Liczba produktów w tej kategorii: 34
Sortowanie / filtrowanie

Historia marki

Firma POINT tec Electronic GmbH obecna jest na rynku zegarmistrzowskim od 1997 roku. Początkowo produkowała zegarki dla innych marek, w tym: Bosch, Siemens i VW. Po pewnym czasie zawiązała współpracę z Lufthansą i rodziną Junkers, czego efektem była świeża na rynku zegarmistrzowskim marka zegarków Junkers. Właściciel firmy postawił także na współpracę z inną firmą - Luftschiffbau Zeppelin GmbH i wspólnie stworzyli zegarki Zeppelin. Pierwszy czasomierz sygnowany tą nazwą opuścił fabrykę w 2002 roku.

Sterowiec symbolem marki

Zeppelin to hołd oddany pionierowi lotnictwa Ferdynandowi Grafowi von Zeppelinowi. Patron marki był nie tylko znanym twórcą sterowców, ale także właścicielem firmy produkującej silniki, przekładnie i koła zębate, które są bardzo charakterystyczne dla projektów tych zegarków. Podczas oglądania poszczególnych modeli zegarków damskich Zeppelin, można zauważyć, że zębatki i ciekawe koronkowe ozdoby są wizytówką producenta w niemalże każdej kopercie. Dodatkowo każdy zegarek posiada na cyferblacie logo marki, którym jest sterowiec, natomiast karty gwarancyjne stylizowane są na bilety podróżne.

Design zegarków damskich Zeppelin

Zegarki zachwycają niesamowitą formą. Producent postawił na bogato zdobione koperty, które przyciągają wzrok, a misterne wzornictwo nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Te zegarki to majstersztyk designu. Wśród najpiękniejszych kolekcji, dużą popularnością cieszy się seria Princess of the sky - koronkowe cyferblaty zdobione są wzorami kół zębatych mieszających się z wzorami kwiatowymi i entomologicznymi. Zegarki te są tak skonstruowane, że można nosić je również jako naszyjniki. Kolekcje Hindenburg i Nordstern cechuje większe uporządkowanie formy, ale nie znaczy to, że postawiono na mniejsze zdobnictwo. Warto zauważyć, że kolekcje te bardziej nawiązują do myśli technicznej niemieckiego lotnictwa XIX wieku. Dla pań, które stawiają na delikatniejszy i bardziej kobiecy design, dedykowana jest seria Viktoria

Wśród najpopularniejszych modeli zegarków Zeppelin znaleźć można m.in. serie: Jahre Graf, LZ126 Los Angeles, Hindnburg, Luna, Rome, Princess of the Sky, Flatline, Night Cruise, Nordstern i wiele innych. Wszystkie wymienione modele znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego Minuta.

To co wyróżnia zegarki damskie Zeppelin to doskonała jakość, widoczna zarówno w wysokogatunkowych materiałach wybranych do produkcji czasomierza, jak i w jego funkcjonalności. W ofercie znaleźć można urządzenia wyposażone we wskaźnik faz księżyca czy mechanizm automatyczny, nakręcany ruchem ciała. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×