Zegarki Vostok Europe - zegarki męskie i damskie

Zegarki Vostok Europe

Poszczególne modele litewskiej marki Vostok Europe cieszą się popularnością i uznaniem klientów na całym świecie. To jeden z flagowych brandów tego niewielkiego kraju działający od 2004 roku na bazie wcześniejszych kooperacji z rosyjskim wytwórcą.

Liczba produktów w tej kategorii: 139
Sortowanie / filtrowanie

Głównym wyróżnikiem prezentowanej opcji jest doskonały stosunek jakości do ceny. Przy relatywnie niewielkim wydatku można liczyć na znakomity design oraz niezawodny mechanizm automatyczny czy kwarcowy. Przykładami mogą być wersje: Expedition North Pole, Grand-Chrono Tritium, Gaz-14 Limousine i Expedition Everest Underground. W naszym sklepie można również znaleźć wszelkie nowości oraz bestsellery i dzięki temu na bieżąco śledzić wszystkie trendy i tendencje zakupowe.

Wytworne zegarki Vostok Europe

Szykowny zegarek Vostok Europe może być świetną propozycją prezentową, ale też niezbędnym dodatkiem do oficjalnych czy nieformalnych stylizacji. Godne wyróżnienia są między innymi modele Almaz i Anchar Automatic. Pierwszy z nich odznacza się na przykład funkcjami: rezerwy chodu na poziomie 48 miesięcy, datownika, chronografu i obrotowego pierścienia. Ten ostatni jest szczególnie przydatny dla płetwonurków, którzy muszą precyzyjnie określić czas, jaki spędzają pod wodą. Chodzi w głównej mierze o zapas tlenu, który wystarczy jedynie do konkretnego momentu. Niezawodny mechanizm Miyota 6S11 jest praktycznie bezawaryjny, a tytanowa koperta to świetna wytrzymałość. Z kolei Anchar Automatic odróżnia się niezwykle atrakcyjną kolorystyką, bazującą na zestawieniu czarnych i czerwonych odcieni. Ponadto ma również: tuby z gazem trytowym gwarantujące kilkunastoletnią trwałość luminescencji, wodoszczelność do 300 metrów oraz specjalną podziałkę na zewnętrznym cyferblacie.

Zegarki Vostok Europe to klasyczna linia wzornicza

Reprezentacyjne i powszechnie cenione zegarki Vostok Europe cieszą się popularnością z uwagi na swoje walory użytkowe oraz nieprzemijający design. Można je wskazać także dla modeli Undine i Rocket. Wstępnie wymieniony to wersja damska, mająca na przykład: głęboki, brązowy odcień, żółto-różową kopertę, chronograf, datownik oraz wodoszczelność aż do 200 metrów. Do tego należy dodać szkło mineralne odporne na zarysowania i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Klientka nie musi zatem obawiać się o przypadkowe rozbicie czy ukruszenie. Męski wariat, czyli Rocket, nawiązuje do kosmicznych motywów, choć utrzymuje przy tym tradycyjne wzornictwo. Trzeba podkreślić, że posiada: automatyczny mechanizm nakręcany ruchem ciała, białą tarczę z liniowym indeksem, bransoletę z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i fosforyzującą warstwę Super Luminova. Ta ostatnia odpowiada za świetną widoczność wskazówek nawet przy bardzo silnym zaciemnieniu.

Zegarki Vostok Europe z licznymi akcesoriami

Marka Vostok Europe to zegarek, który z całą pewnością spełni oczekiwania nawet wymagającego nabywcy. Taki klient pragnie uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Reprezentują go również modele Expedition Everest Underground i Ekranoplan. Pierwszy z wymienionych posiada wiele funkcji. Wśród najważniejszych trzeba wymienić: chronograf, alarm, datownik, timer, a nawet wyczuwanie potencjalnych wstrząsów i ruchów tektonicznych. Ostatnia opcja jest przydatna alpinistom oraz miłośnikom aktywności wysokogórskich. Tubowe indeksy są wypełnione gazem trytowym, zapewniającym świecenie w całkowitej ciemności. Zejście do nawet głębokiej jaskini gwarantuje doskonałą widoczność wskazówek. Wersja Ekranoplan cechuje się z kolei: sekundnikiem, wodoszczelnością do 200 metrów, kopertą z lekkiego i ekstremalnie wytrzymałego tytanu czy odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×