Zegarki męskie Zeppelin

Zegarki męskie Zeppelin

Producentem zegarków męskich Zeppelin jest niemiecka firma POINT tec Electronic GmbH. Czasomierze te słyną z niezwykłego designu, który przyciąga wzrok niepowtarzalnym wzornictwem i ciekawą formą.

Liczba produktów w tej kategorii: 114
Sortowanie / filtrowanie

Historia marki

Firma POINT tec Electronic GmbH zajmuje się produkcją zegarmistrzowską od 1997 roku. Na samym początku współpracowała z takimi firmami jak: Bosch, Siemens i VW, jako wykonawca ich produktów. Jednak po pewnym czasie zdecydowała się na współpracę z Lufthansą i rodziną Junkers, co poskutkowało powstaniem całkiem nowej marki zegarków Junkers. Kilka lat później rozpoczęła również współpracę z Luftschiffbau Zeppelin GmbH i wspólnie stworzyli zegarki Zeppelin. Pierwszy ich projekt pojawił się na rynku w 2002 roku.

Sterowiec jako znak firmy

Patronem firmy został Ferdynand Graf von Zeppelin, który rozsławił się projektowaniem sterowców. Jednak prawdziwą inspiracją dla tej marki była jego dodatkowa działalność, bowiem równocześnie z produkcją sterowców, baron prowadził fabrykę części silnikowych, przekładni i kół zębatych, które stały się charakterystycznym znakiem niektórych modeli zegarków męskich Zeppelin. Zegarki miały stać się hołdem dla osiągnięć tego wielkiego pioniera lotnictwa. Oglądając poszczególne modele nie sposób nie zauważyć jak silny wpływ na projekty miała historia tego człowieka. Koperty zdobione są nie tylko artystycznymi zegarami funkcyjnymi, stylizowaną czcionką, ale również odpowiadają ówczesnemu wzornictwu. Dodatkowo każdy zegarek posiada na cyferblacie logo marki, którym jest sterowiec, natomiast karty gwarancyjne stylizowane są na bilety podróżne.

Zegarki męskie Zeppelin - dla kogo?

Zegarki męskie Zeppelin są na rynku dopiero od kilkunastu lat. Mimo to, mają ogromny potencjał, aby stać się niebawem produktami kultowymi. Ich szeroki asortyment odpowiada na potrzeby współczesnego klienta, oferując jej różnorodne produkty. Asortyment jest bogaty w najróżniejszą kolorystykę i design, dostosowany do najmłodszych, ale też dojrzalszych klientów. Mężczyźni, którzy nie szukają czasomierza na jeden sezon i zależy im na modelu na długie lata, będą zachwyceni zegarkami męskimi Zeppelin. Czasomierze powstały z myślą o tych, którzy twardo stąpają po ziemi, wiedzą czego chcą i są zorientowani na cel. Dlatego zegarki doskonale prezentują się na nadgarstku podczas każdego biznesowego spotkania, podkreślając jego formalny charakter i profesjonalizm posiadacza.

Wśród najpopularniejszych modeli zegarków Zeppelin znaleźć można m.in. serie: Jahre Graf, LZ126 Los Angeles, Hindnburg, Luna, Rome, Princess of the Sky, Flatline, Night Cruise, Nordstern i wiele innych. Wszystkie wymienione modele znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego Minuta.

Najdokładniejsza precyzja zegarków męskich Zeppelin

Kupując czasomierz sygnowany logo marki, klient ma pewność że otrzymuje produkt, przy produkcji którego stawia się za wzór najdokładniejszą precyzję wykonania i wysoki standard produkcji. Zegarki przykryto najlepszym szkłem mineralnym, odpornym na zarysowania, dzięki któremu urządzenie przetrwa najdłuższą próbę czasu. Zadbają o to również paski wykonane ze skóry naturalnej.

To co wyróżnia zegarki męskie Zeppelin to doskonała jakość, widoczna zarówno w wysokogatunkowych materiałach wybranych do produkcji czasomierza, jak i w jego funkcjonalności. W ofercie znaleźć można urządzenia wyposażone we wskaźnik faz księżyca czy mechanizm automatyczny, nakręcany ruchem ciała. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×