Zegarki Casio

Casio to marka zbudowana przez japońskich tytanów pracy. Jej bogatą gałąź stanowią zegarki charakteryzujące się różnorodnością, wielofunkcyjnością i smakiem formy. Zegarki Casio doskonale trafiają w potrzeby ludzi, dla których zegarek, to nie tylko wskaźnik czasu. Powstawanie nowych serii, a w ich obrębie coraz ciekawszych, bardziej finezyjnych modeli świadczy o sile i znaczeniu marki.

Charakterystyka kolekcji zegarków Casio

Kolekcja Baby-G stworzona dla młodych i dynamicznych kobiet. Jeansy, podkoszulki, seksowne spódniczki i Baby-G na ręku to hit sezonu letniego. Zegarki zostały tak zaprojektowane, by wytrzymywały ciężkie warunki otoczenia a jednocześnie były trendy. Baby - G można nosić podczas uprawiania wszystkich rodzajów sporów ekstremalnych.

Kolekcja zegarków Data Bank wyposażona jest w wielofunkcyjne wyświetlacze i umożliwiających zapamiętywanie różnych istotnych wiadomości, również tekstowych. Poza zapamiętywaniem takich informacji możesz go również wykorzystać do przeliczania walut lub jako kalkulator (niektóre modele). Jeśli potrzebujesz podręcznej bazy danych, to znaczy że potrzebujesz Data Bank.

Kolekcja Sheen to seria doskonale zaprojektowanych zegarków biżuteryjnych Sheen dla kobiet. Modele ze srebrną bransoletą mogą być wykorzystywane jako elegancki dodatek zarówno w pracy, jak i do spotkań towarzyskich. Istnieje również gama modeli sportowych, idealnych do aktywnego spędzania czasu.

W przypadku zegarków Triple Easy jak sama nazwa wskazuje, istotna jest przede wszystkim prostota. Trzeba jednak przyznać, że owalny kształt i ciemna kolorystyka tych modeli przyciągają uwagę. Jak informuje producent, zegarki Triple Easy są idealne dla wszystkich "nocnych marków".

Zegarki Casio Edifice to szykowna seria metalowych zegarków dla osób uprawiających sport lub poszukujących czegoś mocniejszego. Wszystkie modele są wodoszczelne przynajmniej do głębokości 100m. Nazwa wskazuje na śmiało akcentowany wygląd.

Seria Lineage skierowana jest do wielu grup wiekowych i zawiera atrakcyjne propozycje tak dla środowisk biznesowych, jak i grup mniej formalnych. Do produkcji tych zegarków wykorzystywane jest lekki i mocny materiał tytanowy, który charakteryzuje się sterylną strukturą i gwarantuje, że nie wystąpią na naszej skórze reakcji alergiczne.

Kolekcja Pro Trek to zaawansowane zegarki dla aktywnych ludzi. Wyposażone są w funkcje, które przydadzą się w dalekich podróżach i ekstremalnych wyprawach. Technologiczne nowinki dodają możliwości których oczekiwali wszyscy pragnący wykorzystywać te zegarki jako towarzysza swoich ekstremalnych podróży.

Kolekcja zegarków sportowych Casio Sports Timer charakteryzuje się zwiększoną wodoszczelnością oraz wygodnym, trwałym zapięciem. Przeznaczona jest dla osób aktywnych i lubiących sport. Design jest nastawiony na żywe kolory, a funkcje mają zapewnić praktyczne używanie tych zegarków.

Kolekcja WaveCeptor to linia zegarków wskazujących czas najdokładniej. Są one wyposażone w mechanizm kontrolowany falami radiowymi wysyłanymi z wieży w Mainflingen koło Frankfurtu. Cała transmisja składa się z 59 bitów, które w sekundowej emisji dostarczają każdorazowo informacje o czasie dla następnej minuty. Fale długie bez zakłóceń rozchodzą się w promieniu około 1500 km pokrywając obszar całej Europy. Poza tym obszarem zegarek wskazuje czas w trybie działania zwykłego zegarka kwarcowego. Gwarantowana przez Casio odległość wynosi 1000 km.

Zegarki oznaczone napisem RADIO CONTROLLED stają się w ten sposób najdokładniejszymi zegarkami na świecie wskazując czas z dokładnością zegara atomowo-cezowego w Braunschwaigu (Brunszwik) - Niemcy. Dokładność tego zegara wynosi 1 sekunda na milion lat.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 365
 • Strona 1 z 6
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×