Zegarki Esprit

Marka Esprit to hołd złożony zrelaksowanemu, pogodnemu, kalifornijskiemu nastawieniu do życia, oraz poczuciu wolności, które towarzyszyło ludziom w roku 1968, czyli dacie wyznaczającej początek historii tego producenta. Esprit tworzy produkty zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci, proponując im stylowe zegarki, biżuterię oraz odzież, wykonaną z najwyższej jakości materiałów z ogromnym przywiązaniem do najdrobniejszych detali.

Każdy produkt marki Esprit to świadectwo, jak wiele pracy projektanci wkładają w stworzenie unikalnego produktu, który sprosta wymaganiom i gustom klientów.

Esprit jest obecnie dostępny w ponad 40 krajach na całym świecie, będąc tym samym niezwykle rozpoznawalną marką. A wszystko zaczęło się tak jak wspomnieliśmy w 1968 roku w San Francisco, gdzie Susie i Doug Tompkins rozpoczęli sprzedaż własnej linii odzieży, a ich zapał, energia i entuzjazm do tworzenia nowych stylów i wzorów dał początek temu czym dzisiaj jest właśnie Esprit.

Trzy lata później (1971) firma została zarejestrowana pod nazwą Esprit de Corp i dzięki pomocy Micheala Ying zyskała również swój oddział w Hong Kongu. W roku 1976 marka trafia na rynek Europejski i szybko stała się jednym z najbardziej rozpoznawanych lifestylowych producentów w całej Europie. Rok 1979 to stworzenie znanego nam wszystkim, słynnego logo marki, przez John'a Casado w Nowym Jorku.

Końcówka lat 90, a konkretnie rok 1995 to oficjalna prezentacja na rynku zegarków Esprit. Trzy lata później premierę ma linia biżuterii. Wydarzenie to nie przechodzi bez echa i już w krótkim czasie zegarki Esprit zostają docenione w Europie i zdobywają nagrodę Les Cadrans D'Or we Francji "The best watch design 1999". W Niemczech zostają natomiast nagrodzone tytułem "The best watch design" w latach 1999 oraz 2000.

Sukces marki jest łatwo zauważalny o czym świadczą dane z lat 1994-2005, mówiące o ponad 14 milionach sprzedanych zegarków na kluczowych światowych rynkach. Spowodowało to, iż marka Esprit jest obecnie notowana na Azjatyckim rynku giełdowym, zatrudnia przeszło 14 tysięcy pracowników, a jej roczny obrót handlowy szacuje się na biliony Euro.

Można wiec bez wątpienia stwierdzić, iż dzięki swojej bogatej i niezwykle interesującej ofercie, Esprit jest zdecydowanym liderem na rynku zegarków fashion zarówno w Europie jak i w Azji.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 184
 • Strona 1 z 3
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×