Zegarki Casio Pro Trek - zegarki męskie i damskie

Zegarki Casio Protrek

Marka Casio Pro Trek powstała w odpowiedzi na specjalne zapotrzebowanie osób dla których sport czy podróże są ważną dziedziną życia. To co wyróżnia zegarki Pro Trek to zastosowana technologia. Czasomierze wyposażone są w precyzyjny cyfrowy kompas, wysokościomierz, barometr i termometr wskazujący temperaturę otoczenia.

Liczba produktów w tej kategorii: 4
Sortowanie / filtrowanie

Zegarki Casio Pro Trek

Jeśli prowadzicie sportowy styl życia i a długie ekstremalne podróże nie są wam obce - ten czasomierz został stworzony z myślą o was. Zegarek Casio Pro Trek powstał, jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów dla których aktywność fizyczna jest stałym elementem życia codziennego. Poznajcie bliżej tę kolekcję.

W zależności od modelu Pro Trek występuje z mechanizmem kwarcowym, kwarcowo słonecznym i radiowo kontrolowanym. Zalety tego ostatniego są oczywiste jeżeli podróżujemy po różnych kontynentach. Niektóre modele potrafią odbierać sygnał z wieży oddalonej o 3200 km. W Europie zmiana czasu letniego na zimowy jest całkowicie zautomatyzowana.

Dla kogo zegarki Casio Pro Trek?

Sportowe zegarki Casio Pro Trek to urządzenia dla wymagających i zdecydowanych klientów. To co je wyróżnia to nowoczesna i zaawansowana technologia. Czasomierze zostały bowiem wyposażone w precyzyjne funkcje, które wspomogą klienta podczas wykonywania sportów, szczególnie tych na świeżym powietrzu. Urządzenia sprostają oczekiwaniom sportowców, pasjonatów górskich eskapad, biegaczy, rowerzystów czy wspinaczy górskich. Wszyscy klienci, którzy prowadzą aktywny tryb życia powinni zwrócić uwagę na tę kolekcję.

Jakie są zegarki Casio Pro Trek?

Aby urządzenia były odpowiednim kompanem niejednej wyprawy, muszą być niezawodne i porządnie wykonane. Zegarki Casio Pro Trek powstały z niezwykle wytrzymałych, lecz jednocześnie lekkich i komfortowych w użytkowaniu materiałów, które nie obciążają nadgarstka. Wśród materiałów znajdziemy stal szlachetną czy niezawodny tytan. Dzięki nim czasomierze nie psują się w trakcie wyprawy, mimo wahań temperatur. Zastosowanie szkła mineralnego, którym przykryto tarczę zegarka, zapewnia ochronę przed zarysowaniami i pęknięciami. Czasomierze wyposażone są w precyzyjny cyfrowy kompas, wysokościomierz, barometr i termometr wskazujący temperaturę otoczenia. W zależności od modelu, urządzenia pracują na mechanizmach kwarcowych, kwarcowo słonecznych i radiowo kontrolowanym. Ten ostatni przypadnie do gustu podróżującym po różnych kontynentach.

Decydując się na zakup zegarków Casio Pro Trek warto zwrócić uwagę na solidne materiały z których powstały oraz zaawansowanie technologiczne czasomierzy. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 3 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×