Zegarki damskie Delbana

Delbana to marka o ugruntowanej pozycji w branży zegarmistrzowskiej, którą zyskała dzięki długoletnim tradycjom i połączeniu wysokiej jakości, niezawodności i piękna. Zegarki damskie Delbana to szwajcarskie produkty, które zachwycają klasycznymi, ale niebanalnymi projektami. Szczególnie podobają się kobietom, które mają wysokie oczekiwania wobec czasomierzy.

Historia marki

Historia marki sięga czasów, kiedy Goliardo Della Balda wyemigorwał wraz z rodzina z San Marino do Szwajcarii, aby tam rozpocząć nowe życie. Młody zegarmistrz przez lata doskonalił swój warsztat i przyświecał mu jeden cel - stać się tak dobrym zegarmistrzem, aby móc tworzyć zegarki sygnowane własnym nazwiskiem. W 1933 roku jego marzenie się spełniło i stworzył markę, która przez kolejny wiek stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. W międzyczasie, w latach 50. rozpoczęła się ekspansja na inne kraje Europy, w tym Polskę, Węgry i Rumunię, gdzie zegarki Delbana osiągnęły największą popularność. Marka eksportowała również zegarki do krajów Ameryki Południowej. W latach 70. firma rodzinnie była związana z inną manufakturą, którą założył Oskar Kessler kilkanaście lat wcześniej. Inicjatorem połączenia dwóch świetnie prosperujących marek był Max Kessler, zięć Balda. Kryzys zegarkowy w latach 70. spowodował zamknięcie wielu innych manufaktur, ale dwie rodzinne firmy pod wspólnym szyldem Wega Delbana, miały większe szanse przetrwać najtrudniejszy okres.

Kolejne lata udoskonaliły procesy produkcyjne, a marka zaczęła produkować zegarki kwarcowe, jednocześnie pozostając wierna tym mechanicznym. Co ciekawe, firma przez te wszystkie lata pozostała w rękach rodziny Kesslerów, ponieważ jej aktualnym prezesem jest potomek właściciela - Daniel Kessler.

Tradycja, jakość i piękno zegarków damskich Delbana

Zegarki damskie Delbana wyróżniają się znakomitą jakością i dopracowaniem każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Oglądając poszczególne modele marki, nie sposób nie zauważyć, że pozostała wierna stylistyce, która dziś określilibyśmy jako retro, ale w jej ofercie znajdują się również zegarki o bardziej nowoczesnych liniach, w tym modele o sportowym charakterze. Budzi szczególne zainteresowanie wśród kobiet poszukujących, czegoś bardziej wyrafinowanego, niż oferuje konkurencja na podobnej półce cenowej. Co więcej, nadal jest marką, w którą warto inwestować ze względu na jej jakość i trwałość, a z każdym rokiem wzrasta liczba kobiet, które chcą w swojej kolekcji mieć zegarek damski Delbana.

Te czasomierze to przykład na doskonałe produkty, które znane są ze swojej niezawodności i atrakcyjnego designu. Tradycje zegarmistrzowskie i zaufanie, którym się cieszy wśród klientów, również nie pozostają bez znaczenia. Firma stawia na bardzo różną stylistykę zegarków, dzięki czemu mamy do dyspozycji kilka ciekawych linii projektowych, które skuszą kobiety szukające atrakcyjnego wizualnie zegarka w przyjaznej cenie.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 33
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×