Zegarki Ice-Watch - zegarki męskie i damskie

Zegarki Ice-Watch

Ice-Watch to marka stosunkowo młoda na rynku zegarmistrzowskim, ponieważ jej inauguracja przypadła na 2007 rok. Natychmiast zyskała mocną pozycję w branży. Jej kolorowe i ciekawe wizualnie zegarki spełniły oczekiwania klientów poszukujących czegoś świeżego i lekkiego. Wystarczyło sześć lat, aby stały się punktem odniesienia na rynku zegarków modowych w Europie i na świecie.

Liczba produktów w tej kategorii: 147
Filtrowanie / sortowanie

Historia i filozofia marki

Ice-Watch stworzył belgijski duet projektantów: Jean-Pierre Lutgen i chińskiego pochodzenia Polly Yu So, którzy postanowili wprowadzić na rynek zegarmistrzowski bogate wzornictwo i ogromna paletę żywych barw. Ich założeniem było odświeżenie wizerunku klienta, poprzez nadanie zegarkom charakteru zabawy i spontaniczności. Zgodnie z filozofią marki, Ice-Watch dąży do doskonałości. Zegarki produkowane są z materiałów najwyższej jakości o wysokim stopniu odporności na zużycie i uszkodzenia.

Popularność zegarków Ice-Watch

Marka cieszy się ogromną popularnością. Chętnie sięgają po nią blogerzy i celebryci, co powoduje, że Ice-Watch jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm na rynku modowym. Duża aktywność fanów zegarków na mediach społecznościowych procentuje we wzroście sprzedaży, która już teraz stawiana jest w czołówce liderów rynku. Obecnie dostępne są w 110 krajach. Jednym z największych klientów Ice-Watch są Chiny, w których sprzedaż liczona jest w milionach euro.

Zegarki Ice Watch - dla kogo?

Marka Ice Watch w krótkim czasie zyskała ogromną popularność, szczególnie wśród młodych i kreatywnych klientów. Chętnie sięgają po nią blogerzy i celebryci, co powoduje, że Ice-Watch jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm na rynku modowym. Użytkownicy mediów społecznościowych wręcz oszaleli na jej punkcie, a sprzedaż szybko wzrastała. To dlatego marka w szybkim tempie dostała się do czołówki liderów w branży zegarmistrzowskiej. Obecnie dostępne są w 110 krajach. Jednym z największych klientów Ice-Watch są Chiny, w których sprzedaż liczona jest w milionach euro.

Dla sportowca i romantyka

W naszym sklepie Minuta znaleźć można zegarki Ice Watch zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wszystkie w bogatej kolorystyce i ciekawych zestawieniach. Ice-Watch współpracuje z takimi partnerami jak BMW Motorsport czy SWAROVSKI Gems i odzwierciedla się to w prezentowanych projektach. Asortyment marki jest dość szeroki, więc zarówno panie jak i panowie znajdą w ofercie zegarek dla siebie. Wśród bestsellerów znalazły się zegarki Ice Watch Glitter - z mieniącą się tarczą, Sunset - w kolorach zachodzącego słońca, Glam Pastel - w dziewczęcych barwach, kwiecisty Flower czy wyrazisty i kontrastowy LouLou.

To co wyróżnia zegarki Ice Watch to niebanalny i ciekawy projekt. To obecnie światowy lider zegarków w branży modowej. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×