Zegarki męskie TINT

Zegarki męskie TINT

TINT (akronim od There Is No Time) to polska marka zegarków modułowych, pierwszych o takiej konstrukcji na świecie. Jednym z podstawowych założeń marki było stworzenie unikalnych designersko, niekatalogowych produktów z pogranicza zegarków i biżuterii, które będą podkreślały kobiecy wdzięk. Zegarki TINT zostały pomyślane w taki sposób, aby nawet produkty w ramach tej samej kategorii dekoracyjnej – różniły się od siebie subtelnymi detalami. Każdy pojedynczy TINT jest więc produktem unikalnym.

Liczba produktów w tej kategorii: 1
Sortowanie / filtrowanie

Krótka historia marki

TINT to polska marka zegarkowa, którą założyli dwaj wspólnicy – Ksawery Tyzo oraz Maciej Kotowski w maju 2019 r. Zegarek TINT okazał się być relatywnie trudny w produkcji. Wszystkie części zegarka zostały stworzone od podstaw, podczas gdy wiele małych i średnich firm zegarkowych wybiera jedynie design zegarka z katalogu dostępnego w fabryce, po czym umieszcza na tarczy logo swojej marki. Założyciele firmy TINT wybrali trudną drogę – niespotykaną dotąd konstrukcję, której wyprodukowanie wymaga ręcznej pracy wielu wykwalifikowanych pracowników. We wrześniu 2019 roku przedstawiciele firmy udali się na Hong Kong Watch and Clock Fair. To tam poznali Keitha Lama, prowadzącego hongkońską, rodzinną firmę Beta Enterprises.

Jakie są męskie zegarki TINT?

Koperta zegarka to podstawie kwadrat o boku 32 milimetrów. Ksawery Tyzo jest przekonany że to, co małe, jest piękne i wygodne, dlatego twórcy zdecydowali się na taki, a nie inny rozmiar. Każdy zegarek wyposażony został w dwa moduły: dekoracyjny i czasowy. Dekoracyjny moduł składa się z naturalnego kamienia czy unikatowego drewna. Warto w tym miejscu podkreślić, że moduły dekoracyjne są wytwarzane we Wrocławiu, przez doświadczone zakłady jubilerskie. Moduł czasowy zawiera wykonany na zamówienie mechanizm kwarcowy, który wskazuje datę, godzinę, minuty oraz sekundy na wyświetlaczu LCD. Czas ustawia się przy użyciu dwóch przycisków, umieszczonych na prawym boku modułu.

Nasz sklep współpracuje z marką TINT, która, w razie awarii Państwa zegarka, dostarczy Państwu części zamienne dowolnej części zegarka (w trakcie trwania dwuletniej gwarancji za darmo, po jej upływie usługa ta będzie płatna). Już wkrótce do naszego sklepu wprowadzimy do sprzedaży wszystkie moduły dekoracyjne marki TINT, wykonane z najrzadszych drewien i najpiękniejszych kamieni, które będą mogli Państwo samodzielnie przymocować do swojego zegarka przy użyciu śrubokrętu (na miejsce dotychczasowego modułu dekoracyjnego). Dzięki temu TINT będzie biżuterią na lata, a raz zakupiony zegarek będzie mógł być modyfikowany przez klienta wedle upodobań i gustów, które przecież każdemu z nas się zmieniają. Możliwe będzie nawet takie zmodyfikowanie zegarka, aby składał się z dwóch modułów dekoracyjnych lub dwóch modułów czasowych (drugi moduł czasowy mógłby wskazywać godzinę w innej strefie czasowej).

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×