Zegarki męskie Citizen

Zegarki męskie Citizen

Citizen to marka, która na rynku zegarmistrzowskim funkcjonuje już niemalże od wieku. Japońska precyzja i niezwykła potrzeba osiągania światowych rekordów nowatorstwa pozwoliła zapisać się Citizenowi jako zdobywcy kamieni milowych w świecie czasomierzy.

Liczba produktów w tej kategorii: 211
Sortowanie / filtrowanie

Citizen jako pionier nowoczesnych technologii

Producent od dziesięcioleci zaskakuje niezwykłymi produktami, które zdobywają rzesze klientów z całego świata, a co więcej stanowi niedościgniony wzór dla niektórych marek. Pierwszym i jednocześnie jednym z najważniejszych osiągnięć było wprowadzenie w 1975 roku najdokładniejszego zegarka świata. Rok później ogłosili światu produkt, który zasilany był energią słoneczną. Lata 70. to również moment, w którym powstała najcieńsza koperta - jej przekrój nie przekraczał jednego milimetra. Co więcej w tym samym roku wypuścili pierwszy zegarek analogowo-cyfrowy. Na kolejne wielkie premiery nie trzeba było długo czekać, bo w 1981 roku powstał najcieńszy zegarek wodoszczelny, a już dwa lata później udoskonalono tą technologię i wyprodukowano pierwszy i jedyny na ówczesnym rynku czasomierz z termometrem i wodoszczelnością do 100 metrów. W tamtym okresie żaden inny producent nie był w stanie pochwalić się takim sukcesem. Citizen w 1983 roku postawił na wysoką specjalizację swojego produktu i specjalnie dla nurków dodał miernik głębokości, tym samym zegarki męskie weszły na zupełnie inny poziom rozwoju technologicznego. Panów, którzy poszukiwali sensacyjnych rozwiązań, zaskoczył w 1987 roku produktem wykonanym z wykorzystaniem materiału używanego w technologiach kosmicznych - tytanu. Lata 80. zakończył pierwszym profesjonalnym zegarkiem męskim dla alpinistów, model ten posiadał zintegrowany barometr i wysokościomierz. Tych wybitnych osiągnięć Citizena nie było mało, a każdy rok niósł nowości, których inni producenci nie oferowali.

Eco-Drive - przełom w zasilaniu zegarków

Citizen w 1994 roku ogłosił przełomowe rozwiązanie technologiczne. Zegarki miały być kontrolowane falami radiowymi, a już cztery lata później radiem chronografu, który nawet po 180 dniach przebywania w ciemnościach nadal dokładnie pokazywał czas. Z każdym rokiem Citizen doskonalił system Eco-Drive, który funkcjonuje do dziś i jest jednym z najdoskonalszych projektów producenta. Aktualnie pozwala na zmianę światła w czystą energię gromadzoną w mikrokomórce, dzięki czemu zniknęła konieczność wymiany baterii.

Sportowa odsłona zegarków męskich Citizen

Przy okazji męskich zegarków Citizen warto wspomnieć o kolekcjach sportowych marki. To modele przeznaczone dla mężczyzn uwielbiających aktywnie spędzać czas, dlatego większość modeli umieszczona jest na wodoodpornym, gumowym pasku.

Wszystkie zakupione u nas zegarki męskie Citizen posiadają 2 letnią gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem męskich zegarków Citizen w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×