Zegarki męskie smartwatch

Zegarki męskie smartwatch to inteligentne urządzenia, o szerokim zakresie funkcjonalności. Poprzez połączenie ze smartfonem są w stanie wyświetlać informacje na temat połączeń przychodzących, powiadomień służbowych, aktywności w mediach społecznościowych czy wiadomości SMS.

Liczba produktów w tej kategorii: 65
Sortowanie / filtrowanie

Jaki smartwatch męski kupić?

W asortymencie naszego sklepu Minuta.pl znaleźć można kilkadziesiąt smartwatchy męskich, z czego każdy z nich prezentuje różny stopień zaawansowania. Jeśli zastanawiacie się, który smartwatch męski kupić, przychodzimy z podpowiedzią. Warto wiedzieć, że wszystkie smartwatche męskie posiadają podstawową i najważniejszą funkcję połączenia ze smartfonem. To szczególnie ważne podczas wykonywania aktywności fizycznej, kiedy dostęp do telefonu jest utrudniony. A skoro już o sporcie mowa, musimy wspomnieć, że smartwatche męskie są wręcz stworzone dla sportowców, a świadczyć o tym może szereg funkcji wspomagających codziennie treningi np. pulsometr, monitoring snu, krokomierz czy licznik kalorii. Zaawansowane smartwatche posiadają również możliwość personalizacji, czyli stawiania indywidualnych celów treningowych, które można na bieżąco monitorować.

Co powinien posiadać dobry męski smartwatch?

Co do tego, że smartwatche męskie są jednym z najczęściej kupowanych sportowych urządzeń nie mamy wątpliwości. Pamiętajmy jednak, że to nie wszystko, co te gadżety potrafią. Wiele z nich wyposażono w aparat fotograficzny oraz wbudowaną funkcję GPS, co umożliwia śledzenie naszej lokalizacji. To funkcja szczególnie istotna, kiedy decydujemy się na zakup smartwatcha dla dziecka.

Smartwatch męski - na co zwrócić uwagę?

Wygląd smartwatcha jest bardzo istotny, ponieważ to w dużej mierze od niego zależy komfort użytkowania. Oprócz tego, że design urządzenia warto dopasować do własnych preferencji, warto zwrócić szczególną uwagę na jego rozmiar. Odpowiednio dobrany rozmiar smartwatcha gwarantuje komfortowe przyleganie do nadgarstka. Zwróćmy uwagę także na kształt smartwatcha. Jeżeli chcemy, aby smartwatch przypominał klasyczny zegarek, warto zdecydować się na modele o okrągłych kształtach. Jeśli natomiast na pierwszym miejscu stawiamy wygodną obsługę, lepiej powinny się sprawdzić smartwatche kwadratowe lub prostokątne. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można smartwatche męskie popularnych producentów, takich jak: Polar, Fitbit, Casio, Garett, Rubicon, Citizen czy Withings.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×