Zegarki męskie Bisset

Bisset to jedna marek, których ojczyzną jest Szwajcaria. Jej produkty obecne są na rynku od pierwszej połowy XX wieku, ale największy sukces odniosła całkiem niedawno. Wszystko dzięki połączeniu dobrej jakości, ciekawego designu i doskonałych cen. Zegarki męskie Bisset to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących czegoś wyjątkowego.

Bisset - historia i filozofia

Bisset pojawił się w Lengau w 1927 roku jako mały zakład produkcyjny. Głównym filarem ich działalności była produkcja części i mechanizmów do zegarków innych firm. Szczególne znaczenie i prestiż w tamtym okresie, przyniósł im te, w elementach których wykorzystano kamienie szlachetne (rubiny). Z czasem mały zakład zmienił się w dużą firmę o szwajcarskiej renomie, ale dopiero w 1998 roku postanowili zdobyć rynek międzynarodowy. Wygląda na to, że z ogromnym sukcesem, bo zainteresowanie na te zegarki ciągle rośnie. Duże znaczenie ma tu szwajcarska, długoletnia tradycja i przystępne ceny, które pozwalają każdemu na posiadanie zegarka o tak znamienitych korzeniach.

Fascynujące jest przywiązanie firmy Bisset do sportu. Jej produkty obecne są w wielu sportowych dziedzinach, a jedną z najciekawszych jest wspinaczka górska. Zegarki męskie Bisset były obecne w jednych z najbardziej niebezpiecznych i wymagających ekspedycjach górskich. Przy tej okazji potwierdzono ich wytrzymałość na różnice temperatur i wysokości. Stały się towarzyszami sportowców, którzy pokonywali granice własnej niezłomności. To jednak nie wszystko. Bisset wspiera również inne dziedziny. Od lat są obecne na nadgarstkach lekkoatletów, judoków, tenisistów, kolarzy i piłkarzy. Uhonorowano nimi znanych zawodników, między nimi Maję Włoszczowską, Przemysława Saletę i Waldemara Legienia.

Zegarki męskie Bisset - tradycje i nowoczesność

Marka o tak długich tradycjach zegarmistrzowskich musi inwestować w jakość swoich mechanizmów i wykorzystywanych materiałów. Temu wszystkiemu towarzyszą najnowsze technologie, które usprawniły proces produkcyjny. Oczywiście nie zapominają o wizualnym aspekcie swoich czasomierzy. Młody zespół projektantów wykorzystuje w swojej pracy technikę 3D i obowiązujące trendy. Warto zauważyć, że zegarki męskie Bisset przyciągną klientów szukających czegoś bardziej innowacyjnego i śmiałego, ale również klasyki w całkiem nowym ujęciu. Nikogo nie powinno dziwić, że marka z każdym rokiem zyskuje na popularności. Wszystko dzięki połączeniu szwajcarskiej precyzji i nowoczesności.

W ofercie producenta znajdują się czasomierze w bardzo różnym stylu, począwszy od zegarków eleganckich, poprzez modele casualowe, aż do zegarków sportowych. Spodobają się klientom o różnych gustach i wymaganiach. To produkty o wysokiej funkcjonalności i niezwykłym uroku, w których kluczowe znaczenie ma doskonały stosunek jakości i ceny.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 80
 • Strona 1 z 2
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×