Zegarki męskie Festina

Zegarki męskie Festina

Marka kojarzona jest z długoletnimi tradycjami oraz wysoką jakością. Od lat uznawana jest za jedną z najlepszych, nic więc dziwnego, że towarzyszy najważniejszym zawodom kolarskim na świecie, a jej produkty można zakupić w ponad pięćdziesięciu krajach. Zegarki męskie Festina cenione są przez mężczyzn za sportowy charakter i bezkompromisową jakość.

Liczba produktów w tej kategorii: 141
Sortowanie / filtrowanie

Historia i filozofia marki

Firma została założono w 1902 roku w La Chaux de Fonds w Szwajcarii. Inspiracji do stworzenia takiej nazwy, możemy doszukiwać się w języku łacińskim, bowiem festina oznacza pośpiech. Marka kilka razy zmieniała właścicieli, ale każdy z nich doceniał wkład poprzedników, dzięki temu utrzymały się jej tradycje zegarmistrzowskie. Motto Festiny to: "Wysoka jakość zegarka za dobrą cenę", którego autorem był Miguel Rodriguez - założyciel Festina Group, w skład której wchodzą inne firmy światowej renomy, między innymi: Lotus, Calypso, Candino, Jaguar czy Perelet, którą uznaje się za najstarszą z szwajcarskich marek (1777 rok). I faktycznie w swoich zamysłach producent dąży do tego, aby zegarki jego produkcji były dostępne dla każdego klienta, bez względu na zasobność jego portfela.

Sportowa dusza zegarków męskich Festina

Marka kojarzona jest z bardzo silnymi związkami ze sportem. Festina od lat obecna jest na największych kolarskich imprezach świata, w tym przede wszystkim, jako oficjalny sponsor Tour de France, Giro d'Italia oraz w tym roku na Tour de Pologne. Zamiłowanie do sportu widoczne jest również w prezentowanych projektach, ponieważ zegarki męskie reprezentują charakterystyczny sportowy design, ale w różnych jego odsłonach. Tym samym w ofercie znajdują się zegarki profesjonalne, eleganckie i casualowe, wszystkie łączy niezwykła jakość, miła dla oka estetyka i bogate funkcjonalności. Dużym atutem firmy jest szeroka rozpiętość cenowa. Festina uważana jest za najszybciej rozwijającą się markę branży zegarmistrzowskiej i wielu krajach zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedażowych. Zegarki męskie cieszą się tym większą popularnością, że modele jej produkcji są bardzo uniwersalne i chętnie nabywane przez mężczyzn o różnych potrzebach.

Jakie są zegarki męskie Festina?

Marka charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, zatem wśród wielu czasomierzy znaleźć można model idealny, rozpiętość cenowa jest bowiem różnorodna. Najtańsze modele można kupić już za niewiele ponad 300 zł. To za co mężczyźni pokochali projekty marki to zaangażowanie sportowe producenta. Warto wiedzieć, że zegarki Festina cenione są za swój sportowy charakter i od lat towarzyszą najważniejszym zawodom kolarskim na świecie. Jest oficjalnym sponsorem Tour de France, Giro d'Italia oraz w tym roku na Tour de Pologne.

Asortyment marki jest tak szeroki, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie czasomierz dla siebie. Można w nim znaleźć zegarki męskie Festina o różnej stylistyce, począwszy od casualowych modeli na co dzień, aż po eleganckie, pasujące nawet do garnituru.

Decydując się na zakup zegarków męskich Festina warto zwrócić uwagę na doskonały stosunek jakości do ceny. Za niewielkie pieniądze można bowiem kupić czasomierz o rewelacyjnej jakości lub nawet o mechanizmie automatycznym. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×