Zegarki męskie Festina

Marka kojarzona jest z długoletnimi tradycjami oraz szwajcarską jakością. Od lat uznawana jest za jedną z najlepszych, nic więc dziwnego, że towarzyszy najważniejszym zawodom kolarskim na świecie, a jej produkty można zakupić w ponad pięćdziesięciu krajach. Zegarki męskie Festina cenione są przez mężczyzn za sportowy charakter i bezkompromisową jakość.

Historia i filozofia marki

Firma została założono w 1902 roku w La Chaux de Fonds w Szwajcarii. Inspiracji do stworzenia takiej nazwy, możemy doszukiwać się w języku łacińskim, bowiem festina oznacza pośpiech. Marka kilka razy zmieniała właścicieli, ale każdy z nich doceniał wkład poprzedników, dzięki temu utrzymały się jej tradycje zegarmistrzowskie. Motto Festiny to: "Wysoka jakość zegarka za dobrą cenę", którego autorem był Miguel Rodriguez - założyciel Festina Group, w skład której wchodzą inne firmy światowej renomy, między innymi: Lotus, Calypso, Candino, Jaguar czy Perelet, którą uznaje się za najstarszą z szwajcarskich marek (1777 rok). I faktycznie w swoich zamysłach producent dąży do tego, aby zegarki jego produkcji były dostępne dla każdego klienta, bez względu na zasobność jego portfela.

Sportowa dusza zegarków męskich Festina

Marka kojarzona jest z bardzo silnymi związkami ze sportem. Festina od lat obecna jest na największych kolarskich imprezach świata, w tym przede wszystkim, jako oficjalny sponsor Tour de France, Giro d'Italia oraz w tym roku na Tour de Pologne. Zamiłowanie do sportu widoczne jest również w prezentowanych projektach, ponieważ zegarki męskie reprezentują charakterystyczny sportowy design, ale w różnych jego odsłonach. Tym samym w ofercie znajdują się zegarki profesjonalne, eleganckie i casualowe, wszystkie łączy niezwykła jakość, miła dla oka estetyka i bogate funkcjonalności. Dużym atutem firmy jest szeroka rozpiętość cenowa. Festina uważana jest za najszybciej rozwijającą się markę branży zegarmistrzowskiej i wielu krajach zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedażowych. Zegarki męskie cieszą się tym większą popularnością, że modele jej produkcji są bardzo uniwersalne i chętnie nabywane przez mężczyzn o różnych potrzebach.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 197
 • Strona 1 z 4
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×