Zegarki męskie Nixon

Zegarki męskie Nixon to zaskakująca forma i niepowtarzalny design. Marka szturmem zdobyła rynek zegarmistrzowski i w bardzo krótkim czasie stała się czołowym producentem nie tylko czasomierzy, ale również akcesoriów i tekstyliów skierowanych do różnych grup konsumentów. Jest to jedna z niewielu firm uwzględniających odmiennie style i zainteresowania swoich klientów.

Małe rzeczy robimy jak najlepiej

Filozofia firmy zamyka się w krótkim zdaniu: We make the little things better, dlatego z ogromną pasją i wielkim talentem produkują zegarki, które nie tylko charakteryzuje ciekawy wygląd, ale również wysoka jakość i zastosowanie najlepszych komponentów z tej półki cenowej. Nixon to niepowtarzalny styl, unikalna forma i ogromna dbałość o klienta.

Historia marki

Wszystko zaczęło się w 1997 roku, kiedy dwóch bardzo ambitnych przyjaciół postanowiło założyć firmę produkującą zegarki, tylko dlatego, że jeden z nich nie był w stanie znaleźć zegarka, który najlepiej opisywałby jego charakter. Ten narastający brak satysfakcji, pchnął ich do działania i stworzenia marki, która aktualnie na rynku zegarmistrzowskim jest jedną z bardziej cenionych za podejście do konsumenta. Andy Laats i Chad DiNenna otworzyli swoją pierwszą siedzibę w miasteczku Encinitas w Kaliforni. Zaprojektowali kilka ciekawych modeli i tym samy pozyskali znaczących inwestorów. W 1997 roku pojawił się pierwszy katalog, z którego produkty trafiły do dwustu wyselekcjonowanych sprzedawców detalicznych. Firma zdobyła taką popularność, że zdecydowali się na otwarcie filii we Francji. W 2006 Nixon został wykupiony za kwotę pięćdziesięciu pięciu milionów dolarów, ale w 2012 roku wrócił znów jako niezależna marka.

Wyraź siebie zegarkiem

Nixon od zawsze inwestował w potrzeby klientów, dlatego nie ma jednoznacznej linii projektowej zegarków męskich tej marki. Każdy mężczyzna ma inny styl i każdy oczekuje czegoś co go wyróżni. Nixon wypełniając tę wolę stworzył niepowtarzalne zegarki męskie, które będą dedykowane osobom szczególnie nastawionym na wyrażenie siebie i pokazanie swojej odmienności. W naszej ofercie znajdują się czasomierze eleganckie, sportowe, casualowe oraz takie, które zaskoczą formą i na długo zapiszą się w pamięci oglądających. Zegarki Nixon to oferta dla każdego, zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i ceny.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 164
 • Strona 1 z 3
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×