Zegarki damskie Polar

Polar nie jest typowym producentem zegarków w tradycyjnym odniesieniu do branży zegarmistrzowskiej. Jest przede wszystkim firmą, która z dużą uwagą poświeca się tworzeniu urządzeń wielofunkcyjnych specjalnie dedykowanych kobietom związanym ze sportem. Dzięki ich wytężonej pracy nad doskonaleniem technologii, otrzymujemy zegarek damski, który jest nie tylko atrakcyjny, ale również bogaty w funkcje, które znacznie mogą ułatwić aktywności sportowe.

Misja marki Polar

Firma powstała w 1982 roku w Finlandii i niemal natychmiast stała się głównym producentem najlepszych urządzeń bezprzewodowych do monitorowania, zapisu i interpretacji częstości skurczów serca. Nieustająco doskonalą swoje produkty, co spowodowało, że są obecne w niemal wszystkich znaczących siłowniach, klubach fitness i ośrodkach medycznych, które badają sportowców i wydolność sercowo-naczyniową. Duży sukces firmy pozwolił jej na prężny rozwój i aktualnie zatrudnia setki pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Jej oferta znana jest w pięćdziesięciu krajach w Europie i na świecie. Czasomierze, które produkuje nie są klasycznymi zegarkami, tylko zaawansowanymi monitorami z funkcją mierzenia czasu. Cieszą się dobrą opinią wśród sportowców i użytkowników, którzy hobbystycznie uprawiają sporty, a chcą polepszyć swoją wydajność i skutecznie zaplanować aktywność. Polar dzieli się publicznie ze zdobyczami i nowinkami technologicznymi.

Zegarki damskie dla kobiet aktywnych

Zegarki Polar to doskonały produkt dla osób aktywnych fizycznie, a popularyzacja nowoczesnych technologii w sporcie, pozwala firmie powiększać ciągle grono użytkowników. I chociaż marka początkowo była najbardziej pożądana wśród lekkoatletów, to coraz odważniej sięgają po nią kobiety uprawiające sport rekreacyjnie - chcą podnieść swoją wydajność poprzez obserwację własnego ciała i jego możliwości, zmienić wizerunek i rozpocząć aktywny tryb życia. Polar wychodzi naprzeciw wszystkim tym klientom, tworząc zegarki damskie o wysokiej specjalizacji i wyjątkowo atrakcyjnym designie. Wśród ciekawych funkcjonalności znajdziemy: licznik tętna i kalorii, GPS, krokomierz, miernik czasu snu i wiele innych. Wszystkie te obliczenia i statystyki można oglądać na urządzeniu mobilnym, dlatego sporym atutem zegarków damskich Polar jest brak konieczności zabierania ze sobą smartfona na trening. Czasomierze są lekkie i wygodne, z pewnością będą praktycznym i interesującym gadżetem, który pozwoli na poprawę stanu zdrowia i usprawni aktywność sportową.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 26
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki damskie Polar

Zegarki damskie Polar to zaawansowane technologicznie urządzenia, które pomogą użytkownikowi w codziennym życiu, a ich nowoczesne opcje pozwalają nawet na monitorowanie pracy serca. Poznajcie bliżej markę Polar.

Skąd pomysł na stworzenie zegarków damskich Polar?

Marka Polar to obecnie jeden z największych producentów bezprzewodowych urządzeń, które mają za zadanie monitorować, zapisywać i interpretować częstotliwości skurczów serca. Powstała w 1983 roku w Finlandii. Długoletnie doświadczenie i zaangażowanie założycieli sprawiło, że marka ma obecnie silnie wykształtowaną pozycję na rynku i zatrudnia ponad 600 pracowników. Ostatnie lata to dla producenta czas ekspansji na rynku zagraniczne i tym sposobem, zegarki damskie Polar kupimy już w ponad 50 krajach na całym świecie.

Dla kogo zegarki damskie Polar?

Kobiety aktywne, którym nie jest obojętny sportowy tryb życia będą zachwycone tym co przygotowała dla nich marka Polar. Pomiar aktywności fizycznej zamknięty w niewielkich urządzeniach jakimi są zegarki damskie Polar, pozwala rejestrować wszystkie dane treningowe. Można na bieżąco kontrolować je za pomocą serwisu Polar Flow, dzięki czemu panie mogą kontrolować swoje postępy, a za pomocą aplikacji mobilnej również chwalić się sukcesami wśród znajomych. Zegarki damskie Polar będą towarzyszyć kobietom podczas ekstremalnych, górskich eskapad, pieszych wycieczek lub po prostu podczas codziennego spaceru z psem. Urządzenia są doskonałym motywatorem, ponieważ szereg przypomnień i podsumowań aktywności pozwala na odpowiednią motywację w trakcie treningu. Produkty tej marki przeznaczone są dosłownie dla każdego, komu zależy na samomotywacji i pokonywaniu swoich słabości.

Czym charakteryzują się zegarki damskie Polar?

Czasomierze te są doskonałym partnerem treningów. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ich głównym zadaniem jest monitorowanie całodobowe naszej aktywności. Jednak na tym szereg zaawansowanych opcji się nie kończy. Zegarki damskie Polar oprócz rejestracji ruchu wyposażony jest także w funkcję monitorowania snu, dzięki czemu ułatwia nam to efektywny wypoczynek po aktywności. Dodatkowo, urządzenia rejestrują liczbę kroków i pokonany dystans, wyznacza obciążenie kardio, posiada program treningu biegowego, oznacza moc biegową z zewnętrznego sensora oraz prędkość i dystans z nadgarstka. Oprócz tego czasomierze te są kompatybilne z telefonami komórkowymi, zatem z łatwością wyświetlane są komunikaty na ekranie zegarka. Inteligentny system w jaki zaopatrzono urządzenia jest spersonalizowany z klientem , co pozwala mu ustawiać indywidualne cele treningowe i monitorować ich realizację we wspomnianym wcześniej systemie Polar Flow. Zegarki damskie Polar są praktyczne i nie ograniczają ruchu w trakcie treningu. Można obsługiwać je za pomocą funkcji dotykowych. Przykładowo, zaledwie jedno stuknięcie w ekran zegarka wystarcza, aby zapisać przebyte okrążenie, zmienić ekran treningowy lub wyłączyć podświetlenie.

Decydując się na zakup zegarków damskich Polar warto zwrócić uwagę na szereg funkcji, którymi dysponuje. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Jeżeli po zakupie zegarka uznasz, że nie spełnia on twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty odbioru można go zwrócić. Kupując w Minuta.pl otrzymujesz darmową dostawę kurierem DHL, bez względu na kwotę zamówienia.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×