Zegarki damskie Polar

Polar nie jest typowym producentem zegarków w tradycyjnym odniesieniu do branży zegarmistrzowskiej. Jest przede wszystkim firmą, która z dużą uwagą poświeca się tworzeniu urządzeń wielofunkcyjnych specjalnie dedykowanych kobietom związanym ze sportem. Dzięki ich wytężonej pracy nad doskonaleniem technologii, otrzymujemy zegarek damski, który jest nie tylko atrakcyjny, ale również bogaty w funkcje, które znacznie mogą ułatwić aktywności sportowe.

Misja marki Polar

Firma powstała w 1982 roku w Finlandii i niemal natychmiast stała się głównym producentem najlepszych urządzeń bezprzewodowych do monitorowania, zapisu i interpretacji częstości skurczów serca. Nieustająco doskonalą swoje produkty, co spowodowało, że są obecne w niemal wszystkich znaczących siłowniach, klubach fitness i ośrodkach medycznych, które badają sportowców i wydolność sercowo-naczyniową. Duży sukces firmy pozwolił jej na prężny rozwój i aktualnie zatrudnia setki pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Jej oferta znana jest w pięćdziesięciu krajach w Europie i na świecie. Czasomierze, które produkuje nie są klasycznymi zegarkami, tylko zaawansowanymi monitorami z funkcją mierzenia czasu. Cieszą się dobrą opinią wśród sportowców i użytkowników, którzy hobbystycznie uprawiają sporty, a chcą polepszyć swoją wydajność i skutecznie zaplanować aktywność. Polar dzieli się publicznie ze zdobyczami i nowinkami technologicznymi.

Zegarki damskie dla kobiet aktywnych

Zegarki Polar to doskonały produkt dla osób aktywnych fizycznie, a popularyzacja nowoczesnych technologii w sporcie, pozwala firmie powiększać ciągle grono użytkowników. I chociaż marka początkowo była najbardziej pożądana wśród lekkoatletów, to coraz odważniej sięgają po nią kobiety uprawiające sport rekreacyjnie - chcą podnieść swoją wydajność poprzez obserwację własnego ciała i jego możliwości, zmienić wizerunek i rozpocząć aktywny tryb życia. Polar wychodzi naprzeciw wszystkim tym klientom, tworząc zegarki damskie o wysokiej specjalizacji i wyjątkowo atrakcyjnym designie. Wśród ciekawych funkcjonalności znajdziemy: licznik tętna i kalorii, GPS, krokomierz, miernik czasu snu i wiele innych. Wszystkie te obliczenia i statystyki można oglądać na urządzeniu mobilnym, dlatego sporym atutem zegarków damskich Polar jest brak konieczności zabierania ze sobą smartfona na trening. Czasomierze są lekkie i wygodne, z pewnością będą praktycznym i interesującym gadżetem, który pozwoli na poprawę stanu zdrowia i usprawni aktywność sportową.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 18
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×