Zegarki męskie Victorinox

Zegarki męskie Victorinox

Victorinox to marka, która łączy w sobie bezpretensjonalne wzornictwo i szwajcarską jakość. Obecna na rynku od ponad stu lat jest gwarancją niezawodności i dobrego gustu. Firma zachwyca bogatą historią i długimi tradycjami, co więcej jest jedną z niewielu, która niezmiennie pozostaje w rękach rodziny założyciela.

Liczba produktów w tej kategorii: 91
Sortowanie / filtrowanie

Historia rodziny Elsnerów

W 1889 roku, pod okiem Karla Elsenera powstał niewielki zakład zajmujący się produkcją noży. Dzięki zaangażowaniu właściciela, firma w szybkim tempie się rozwinęła i siedem lat później produkowała noże żołnierskie dla szwajcarskiej armii. Zyskała przez to ogromną popularność, która zaowocowała w późniejszej kolekcji świetnej jakości zegarków. Dokładna data rozpoczęcia produkcji czasomierzy wypadła na 1989 rok i od tego czasu postanowiono, że urządzenia będą połączeniem ponadczasowej elegancji z najwyższą jakością. Kiedy zegarek Victorinox trafia do rąk klienta, ma już za sobą ponad 100 prób jakości, przez co ma pewność że otrzymuje produkt najlepszej jakości.

Firma Victorinox zapewnia, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji. Jednak większość produktów Victorinox - szwajcarskie scyzoryki, noże domowe i profesjonalne, zegarki oraz perfumy - jest wytwarzana w Szwajcarii.

Zegarki męskie Victorinox pokochał świat

Męskie czasomierze, które proponuje Victorinox znacznie różnią się stylistycznie od siebie. Swoje miejsce w asortymencie mają zegarki eleganckie i sportowe, czy nawet lotnicze. Ogrom pracy włożonej w wykonanie każdego z nich sprawia, że zegarki stają się dziełami sztuki.

Szwajcarska jakość i światowy design zawarte w jednym urządzeniu okazały się sukcesem. Wszystkie zegarki, które producent przygotował dla mężczyzn zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachwycały swoją formą, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Zegarki męskie Victorinox to dbałość o najmniejszy szczegół i trwałość, która gwarantuje niezawodność podczas nawet najtrudniejszych warunków.

Jednymi z najpopularniejszych modeli zegarków męskich są: Maverlck, Alliance, Airboss, Night czy kultowa i niezniszczalna kolekcja I.N.O.X. Wymienione modele, jak i wiele innych można znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym Minuta.

Z kolekcją Victorinox I.N.O.X na koniec świata

Ogromne doświadczenie i pielęgnowana długa tradycja marki, przyczyniły się o produkcji najlepszych scyzoryków, noży i właśnie zegarków. Wśród doskonałych kolekcji zegarków męskich Victorinox, jedna seria zasługuje na szczególną uwagę. Mowa tu o linii I.N.O.X, której każdy model zaprojektowano tak, aby przetrwał najbardziej ekstremalne warunki. Aby stworzyć tak trwały model, producent zdecydował się na wysokogatunkowe i najmocniejsze materiały. Paski wykonane są z materiału charakterystycznego dla produkcji spadochronów i jego obciążenie wytrzymuje nawet 250 kg, tym samym spełnia najbardziej rygorystyczne warunki amerykańskiej armii. Marka, jak żadna inna w umiejętny sposób łączy tę doskonałą jakość z wyjątkowo wysmakowanym designem. Mimo, że takie połączenie wydawać się może wręcz niemożliwe, Victorinox radzi sobie z tym połączeniem

To co wyróżnia zegarki męskie Victorinox to szwajcarska jakość, doceniana na całym świecie. Ponad to producent w ofercie ma zegarki lotnicze oraz mechaniczne o ręcznym naciągu. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 5-cio letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×