Zegarki męskie Orient

Marka Orient na rynku zegarmistrzowskim funkcjonuje od 60 lat i zachwyca ciekawą stylistyką i nieszablonową formą. Pozwoliło jej to zapisać się w świadomości tysięcy klientów na całym świecie. Jest jednocześnie jedną z bardziej rozpoznawalnych japońskich firm o bardzo długiej i bogatej tradycji zegarmistrzowskiej, a ten szczególny sentyment widoczny jest także wśród polskich klientów, ponieważ szczyt popularności Orient Watch w Polsce przypadł na okres PRL-u i co więcej nadal nie słabnie.

Historia marki

Początki tej marki tak naprawdę sięgają 1901 roku, kiedy Shogoro Yoshida otworzył swój pierwszy sklep z zegarkami. W pierwszych latach działalności był jedynie dystrybutorem, ale jedenaście lat później rozpoczął własną produkcję. Zawirowania historyczne zmuszały go do szybkich zmian zarówno w asortymencie, jak i własnych planach produkcyjnych. Niestety w 1949 roku firma została zamknięta. Na jej odrodzenie nie trzeba było czekać długo, bo już w 1950 roku otworzono firmę, która początkowo nazywała się Tama Keiki CO., LTD, a zaledwie rok później zmieniła nazwę na Orient Watch Co., Ltd. 1955 rok przyniósł duże zmiany. Dzięki porozumieniu podpisanemu z Chinami, Memorandum Trade Agreement Orient Watch Co. rozpoczął eksport zegarków na cały świat. Firma rozsławiła się wieloma innowacjami i produkcją czasomierzy, których poszczególne modele stały się światowymi hitami. Dziś jest to firma niezwykle popularna wśród kolekcjonerów, ale jej produktami również interesują się konsumenci niezwiązani z rynkiem zegarmistrzowskim.

Design, który zachwyca

Orient produkuje czasomierze dla wszystkich i zgodnie z tą filozofią oferują zegarki męskie dla różnych grup klientów, tak aby każdy znalazł coś doskonałego w swoim pułapie cenowym. Tym samym w ofercie znajdziemy modele o różnych funkcjonalnościach i stopniach zaawansowania technologicznego, ale również bardzo bogatą stylistykę. Czasomierze Orient Watch to jakość i design w jednym. Na dużą uwagę zasługują te z nich, które zawierają bardzo ciekawe datowniki wyróżniające się spośród wielu innych marek. Każdy z klientów znajdzie jednocześnie coś wyrafinowanego, jak i praktycznego. Warto zauważyć, że mechanizmy użyte w zegarkach są ich własnej produkcji, a zegarki tworzone są z materiałów bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia i zamoczenia.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 289
 • Strona 1 z 5
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×