Rotomaty

Rotomaty i zegary

W asortymencie sklepu Minuta.pl nie mogło zabraknąć również zegarków ściennych i rotomatów, czyli specjalnych urządzeń nakręcających, które dedykowane są właścicielom zegarków z automatycznym naciągiem sprężyny napędowej.

Liczba produktów w tej kategorii: 21
Sortowanie / filtrowanie

Rotomaty - dla kogo?

Rotomaty są specjalistycznymi urządzeniami, które powinien posiadać każdy kolekcjoner zegarków automatycznych, czyli napędzanych ruchem nadgarstka. Odważylibyśmy się nawet o stwierdzenie, że rotomaty powinny być ich narzędziem obowiązkowym, do właściwego użytkowania zegarków automatycznych. Rotomaty stosowane są, kiedy właściciel zegarka o wspomnianym mechanizmie, nie nosi go codziennie lub korzysta na zmianę z innych zegarków z automatycznym naciągiem. Rotomat służy wówczas do przechowywania od jednego do kilku czasomierzy, wprawiając je w ruch okrężny podobny do zegarka noszonego przez właściciela. Dzięki temu przedłużana jest żywotność urządzenia oraz jego sprawne funkcjonowanie.

W asortymencie naszego sklepu Minuta.pl, znaleźć można rotomaty kultowej, niemieckiej marki Modalo, z czego wiele z nich wyposażone jest w cztery różne programy działania oraz kilka głowic, które można zaprogramować na różny sposób.

Zegary ścienne i budziki w sklepie Minuta.pl

Zegary nie są tylko atrakcyjnym elementem stroju i praktycznym gadżetem, który zawsze warto mieć przy sobie. To również sposób na ozdobę każdego wnętrza. W przypadku zegarków ściennych, producenci najczęściej stawiają na ich atrakcyjny design, aby stały się stylowym elementem mieszkania. Jednak nie tylko o wygląd tutaj chodzi. Nie wolno zapominać również o praktycznym wymiarze każdego z zegarów z funkcją budzika. W naszej ofercie znajdują się zegary analogowe klasyczne, jak i te bardziej zaawansowane np. sterowane głosem lub ruchem. Wśród topowych marek zegarów znalazł się Braun czy Junghans.

Wszystkich kolekcjonerów zegarków automatycznych, a także zwolenników pięknych wnętrz i praktycznych budzików, zachęcamy do zapoznania się z naszym działem rotomatów i zegarów. Pamiętajcie, że zamawiając rotomaty i zegary dostawa kurierem jest zupełnie za darmo. Udanych zakupów!

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×