Sortowanie / filtrowanie

Historia marki

Początek historii powstania marki to niezwykłe spotkanie, do którego doszło między dwoma ciekawymi osobowościami. Pierwszą z nich był młody podróżnik Filip Tysander, drugą elegancki dżentelmen Daniel Wellington. Panowie będąc pod dużym wrażeniem tej znajomości rozpoczęli współpracę i stworzyli markę sygnowaną inicjałami DW. To, że osobowością marki jest Wellington nie było przypadkowe. Tysandera zachwycił charakter i doświadczenie późniejszego wspólnika, a wyjątkowy styl, bezpretensjonalność i klasa mężczyzny stały się wyznacznikiem wspólnych projektów. Zegarki miały stać się produktem dla eleganckich dżentelmenów, ale jednocześnie spełniać się w prostocie i uniwersalizmie formy, tak aby odpowiadały na każdą okazję.

Atuty zegarków męskich DW

Daniel Wellington interesował się wyłącznie zegarkami w konkretnym designie. Były to charakterystyczne proste zegarki męskie na starych nylonowych paskach (oryginalne paski z nylonu o nazwie NATO używane były w brytyjskiej marynarce wojennej). Tradycję tę postanowił utrzymać w swoich produktach, dlatego klienci marki mogą cieszyć się minimalistycznym i bardzo ekskluzywnym wyglądem czasomierzy. Oprócz wspomnianych wcześniej nylonowych pasków, producent ma w ofercie również modele zdobione paskami skórzanymi.

W naszym sklepie znajdują się inne paski DW, które można zakupić osobno pod konkretny model zegarka męskiego. Zmiana paska jest szybka i bezproblemowa, dzięki temu można w kilka sekund dostosować czasomierz do zaplanowanej okazji czy zmienić jego charakter np. z biznesowego na casualowy i wakacyjny.

Należy wspomnieć o wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji tych czasomierzy. DW tworzy zegarki męskie przy zastosowaniu niezawodnego japońskiego mechanizmu kwarcowego Miyota.

Świat zegarków męskich Daniel Wellington

Z każdym rokiem przybywa fanów tej marki. Aktualnie jest ona bardzo chętnie opisywana przez krytyków i blogerów modowych, a klienci chętnie prezentują w portalach społecznościowych zdjęcia nabytych egzemplarzy zegarków Daniel Wellington. Tak ogromne poruszenie wokół tej marki nie jest przypadkowe, ponieważ panowie poszukują w czasomierzach ciekawego designu i wysokiej jakości, ale jednocześnie potrzebują ostatniego szlifu eleganckiej stylizacji.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×