fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Historia My Way Jewellery ma swój początek nad polskim morzem, w miejscu, gdzie ograniczenia dla wyobraźni nie istnieją, a czas zdaje się płynąć trochę wolniej... W 2012 roku pojawiliśmy się na polskim rynku biżuteryjnym i od tamtego czasu aktywnie działamy - poszerzamy asortyment, uzupełniamy kolekcję o kolejne stylowe wzory, nasze produkty podbijają serca gwiazd. To co otrzymujesz jest w 100% stworzone z myślą o Twoich potrzebach: modny design połączony z wysoką jakością - to para idealna! Sentencja, którą kierujemy się w codziennym działaniu brzmi:

MY FASHION. MY LIFE. MY WAY.

MY FASHION - Bo lubimy modę, stylowe dodatki, łamanie modowych schematów. Kto powiedział, że srebrna czy pozłacana biżuteria musi być klasyczna? Nie bój się eksperymentować, czas wyrazić biżuterią swoją osobowość. Lśnij!

MY LIFE - Wiemy, że warto, mimo przeciwności losu, realizować swoje marzenia. Projektowanie i produkcja własnej biżuterii? To jest możliwe! Wszystko co robimy, robimy z pasji. Kreuj każdy swój dzień, nie bój się wyzwań!

MY WAY - Po prostu…bądź sobą w 100%!

Chcę mieć pewność, że to co otrzymasz spełni Twoje najwyższe oczekiwania, wywoła uśmiech na twarzy, będzie towarzyszem samych najlepszych chwil.

Usuń wszystkie opcje
Atrybut
My Way Jewellery Usuń opcję
Kategoria
Biżuteria damska Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów