Biżuteria damska - Biżuteria Skagen

Biżuteria damska Skagen

W samym sercu Skandynawii, gdzie znajduje się najbardziej wysunięty na północ duński półwysep Jutlandia, leży mała malownicza wioska rybacka o nazwie Skagen. To właśnie ona jest inspiracją dla wszystkich produktów marki Skagen Denmark. Na krańcu półwyspu spotykają się dwa przeciwstawne prądy wód morskich, jeden Morza Północnego i drugi Morza Bałtyckiego, tworząc charakterystyczny widok w formie znaków >><<.

Jest to wyjątkowy punkt spotkania się wód dwóch mórz, od którego pochodzi logo Skagen. Inspiracją dla zegarków Skagen są naturalne elementy krajobrazu Danii: wody mórz, piaszczyste wybrzeża, wyjątkowa nowoczesna architektura miasteczek, duńskie domy, domki letniskowe i plażowe, latarnie morskie, muszle, trawy, głazy, wydmy, kamyczki, piasek oraz czyste i bezchmurne niebo Danii.

Historia zegarków Skagen

Marka Skagen Denmark została założona 23 lata temu przez małżeństwo Charlotte i Henrik Jorst z Kopenhagi z następującą misją: pięknie zaprojektowane i o wysokiej jakości przedmioty w przystępnych cenach.

Ich pomysł opierał się na idei promowania wzornictwa duńskiego dla szerszego audytorium - popularyzacji prostoty form, czystości stylu i jakości wykonania, które są istotnymi założeniami tej szkoły.

Skagen odniósł sukces dzięki kompletnie oryginalnemu podejściu, które Charlotte Jorst lubi nazywać "modą konserwatywną". Oznacza to mieszankę bardzo czystego wzornictwa nordyckiego, bardzo prostych form, zaskakującej jakości i ceny nie do pokonania.

W kwietniu 2012 marka Skagen Denmark dołączyła do portfolio Grupy Fossil. A w 2014 roku obchodził 25-te urodziny.

Liczba produktów w tej kategorii: 15
Sortowanie / filtrowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×