fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Zegarki Skagen Denmark Ultra Slim Design Since 1989. W samym sercu Skandynawii, gdzie znajduje się najbardziej wysunięty na północ duński półwysep Jutlandia, leży mała malownicza wioska rybacka o nazwie Skagen, która pozostaje inspiracją dla wszystkich produktów marki Skagen Denmark.

Na krańcu półwyspu spotykają się dwa przeciwstawne prądy wód morskich, jeden Morza Północnego i drugi Morza Bałtyckiego, tworząc charakterystyczny widok w formie znaków >><<. Jest to wyjątkowy punkt spotkania się wód dwóch mórz, od którego pochodzi logo Skagen. Inspiracją dla Skagen są naturalne elementy krajobrazu Danii: wody mórz, piaszczyste wybrzeża, wyjątkowa nowoczesna architektura miasteczek, duńskie domy, domki letniskowe i plażowe, latarnie morskie, muszle, trawy, głazy, wydmy, kamyczki, piasek oraz czyste i bezchmurne niebo Danii.

Marka Skagen Denmark została założona 23 lata temu przez małżeństwo Charlotte i Henrik Jorst z Kopenhagi z następującą misją: pięknie zaprojektowane i o wysokiej jakości przedmioty w przystępnych cenach. Ich pomysł opierał się na idei promowania wzornictwa duńskiego dla szerszego audytorium - popularyzacji prostoty form, czystości stylu i jakości wykonania, które są istotnymi założeniami tej szkoły. Skagen odniósł sukces dzięki kompletnie oryginalnemu podejściu, które Charlotte Jorst lubi nazywać "modą konserwatywną". Oznacza to mieszankę bardzo czystego wzornictwa nordyckiego, bardzo prostych form, zaskakującej jakości i ceny nie do pokonania. W kwietniu 2012 marka Skagen Denmark dołączyła do portfolio Grupy Fossil.

Marka Skagen w 2014 roku obchodzi 25-te urodziny!

Usuń wszystkie opcje
Marka
Skagen Usuń opcję
Kategorie
Biżuteria damska Usuń opcję
Wysyłamy w 5-9 dni
275
Reklama - pod listą produktów