• Kontakt
  • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
  • 100-dniowe prawo zwrotu
  • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Wysyłka i dostawa

Czas realizacji zamówienia

W trosce o Twój czas i niezwłoczną przyjemność Minuta.pl realizuje zamówienie zaraz po jego otrzymaniu w dni robocze w terminie określonym w opisie produktu. W przypadku zamówień złożonych po godz. 12 czas realizacji jest liczony od następnego dnia roboczego. Ważne! W przypadku płatności "Płacę przelewem" czas wysyłki jest liczony od momentu wpłynięcia pełnej kwoty za zamówienie na nasze konto bankowe. Do terminu wysyłki podanego w opisie produktu należy doliczyć czas dostawy przez Kuriera, który wynosi z reguły jeden dzień. W przypadku przesyłek zagranicznych czas dostawy wynosi kilka dni. Jeśli złożysz zamówienie w sobotę, niedzielę lub święto, zaczniemy działanie na rzecz Twojego zakupu następnego dnia roboczego. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy zamówienie jest na zakup produktów dwóch różnych marek, dostarczymy je oddzielnie.

Koszty wysyłki

Kupując w Minuta.pl otrzymujesz darmową dostawę kurierem DHL przy zamówieniu powyżej kwoty 200 zł. Do zamówienia poniżej tej kwoty doliczamy tylko 9 zł za przesyłkę. W przypadku odbioru osobistego do produktu poniżej kwoty 200 zł również jest doliczana opłata za dostawę ze względu na koszt sprowadzenia produktu do sklepu stacjonarnego.

Śledzenie przesyłki

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem przekazania go do realizacji. Produkt przed wysyłką jest poddawany kontroli i należycie zapakowany. Po tych czynnościach otrzymasz kolejną wiadomość z informacją, że zamówienie zostało wysłane. W wiadomości znajdziesz datę wysłania paczki, link do strony firmy kurierskiej oraz numer listu przewozowego. Status Twojej przesyłki sprawdzisz wpisując numer listu przewozowego na stronie internetowej lub dzwoniąc na infolinię DHL. Jeżeli otrzymałeś informację o wysyłce zamówienia a mimo to kurier nie zjawił się kolejnego dnia roboczego koniecznie nas o tym poinformuj.