Zegarki AVI-8

Zegarki AVI-8 oddają hołd najlepszym maszynom bojowym i ich pilotom. Każdy szczegół tych modeli to nawiązanie do niezwykłej historii lotnictwa i największych osiągnięć podniebnych ludzkości. Te czasomierze nie tylko wspominają najbardziej znane samoloty, ale również zachwycają designem, jakością i zmieniają oblicze zegarków typu pilot.

Porozumienie, które stworzyło AVI-8

Marka powstała z inicjatywy zegarmistrzów oraz miłośników historycznych maszyn lotniczych. Połączenie ich wzajemnych pasji zrodziło zegarki, które miały opowiedzieć o historii lotnictwa i zdają się robić to znakomicie - w każdym wypuszczonym modelu znalazły się detale nawiązujące do charakterystycznych cech samolotów. Założeniem było zaprojektowanie czasomierzy, które jednocześnie będą bardzo atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne i przystępne cenowo. Okazało się, że z powodzeniem można produkować zegarki typu pilot w oparciu o świetne zegarmistrzowskie technologie i militarne motywy. Dla nikogo nie powinno być tajemnicą, że nazwa AVI-8 fonetycznie związana jest ze słowem aviator, które w języku polskim oznacza lotnika.

Podniebni zdobywcy

Pomysł ożywienia legendarnych maszyn lotniczych przełożył się na znakomite serie, z których każda nawiązuje do konkretnych podniebnych zdobywców. Najpopularniejsze kolekcje i zegarki AVI-8 to: Hurricane - od Hawker Hurricane - słynnego myśliwca z czasów II wojny światowej; Lancaster Bomber - ciężkiego bombowca, który odegrał kluczową rolę w zwycięstwie aliantów w powietrzu podczas II wojny światowej; Hawker Hunter - do myśliwca opracowanego na przełomie lat 40. i 50. XX wieku oraz kolekcja Flyboy, która nie jest związana z konkretną maszyną, ale dedykowana jest młodym mężczyznom, dokładnie takim jak charyzmatyczni piloci XX wieku.

Marka postawiła na produkcję szerokiej gamy czasomierzy, w których odnajdziemy stylizowane szczegóły. To jeden z ciekawszych pomysłów, które umożliwiają śledzenie detali oferowanych modeli, co spodoba się miłośnikom lotnictwa i stylu vintage o wyrazistych nawiązaniach historycznych. Zegarki AVI-8 to zupełnie nowa interpretacja lotniczych czasomierzy, nie tak ogólna jak większość dotychczasowych propozycji konkurencji, a jednocześnie idealnie zaprojektowana pod współczesne oczekiwania mężczyzn.

Trzeba przyznać, że zegarki AVI-8 wyglądają niesamowicie i urzekają kreatywnym podejściem do projektowania. Sprawdzą się nie tylko na nadgarstku miłośnika lotnictwa, ale również mężczyzn poszukujących dobrze wykonanych zegarków casualowych.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 53
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×