Zegarki męskie niemieckie

Mimo, że zegarki męskie niemieckie nie są tak popularne, jak ich szwajcarscy i japońscy konkurencji, kraj ten może pochwalić się długoletnią tradycją zegarmistrzowską, która jest ściśle związana z lotnictwem i nie tylko. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Liczba produktów w tej kategorii: 528
Sortowanie / filtrowanie

Zegarki niemieckie a niemieckie lotnictwo

Nasi zachodni sąsiedzi mają wiele do powiedzenia w kwestii zegarmistrzostwa i jest to historia ściśle związana z rozwojem lotnictwa. W 1998 roku przedsiębiorstwo POINT ted Electronic GmbH połączyła się ze słynną niemiecką linią lotniczą Lufthansa. Do duetu dołączyli też państwo Junkers - spadkobiercy popularnego inżyniera lotnictwa, który w czasie wojny został odsunięty od zawodu. Był to symboliczny moment oddania czci Hugo Junkersowi oraz nadania starannej linii niemieckich zegarków nazwy pochodzącej od jego nazwiska.

Jakie zegarki męskie niemieckie warto kupić?

Z lotnictwem związana jest również marka Zeppelin. Te bogato zdobione zegarki niemieckie, zachwycają niezwykłym wykonaniem. Kiedy przyglądamy się zegarkom Zeppelin zauważyć można silny wpływ historii na końcowy efekt czasomierzy np. inspirację pionierem lotnictwa Ferdinandem Graf von Zeppelin. Koperty zdobione są nie tylko artystycznymi zegarami funkcyjnymi, stylizowaną czcionką, ale również odpowiadają ówczesnemu wzornictwu. Dodatkowo każdy zegarek posiada na cyferblacie logo marki, którym jest sterowiec, natomiast karty gwarancyjne stylizowane są na bilety podróżne. Zegarki męskie niemieckie będą doskonałym prezentem dla kolekcjonera lub miłośnika niemieckiej historii.

Zegarki męskie niemieckie na Minuta.pl

W asortymencie naszego sklepu Minuta.pl znaleźć można również inne słynne niemieckie marki zegarków. Wśród najpopularniejszych zegarków męskich niemieckich są również czasomierze takich producentów tak: Junghans, Iron Annie czy Laco. Wszystkie są dowodem na to, że nowoczesne zegarmistrzostwo sięga dalej niż granice Szwajcarii czy Japonii. Pamiętajmy również o posiadającej niemal stuletnią tradycję marce Boss. Zegarki Boss są utrzymane w eleganckiej stylistyce, a projektanci stawiają na szeroka gamę barw i mnogość wzorów. Będą doskonale pasować do garnituru.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×